UFC

Ovince St. Preux vs. Ryan Spann w planach na lutowe UFC w Houston

Starcie starego lista w osobie Ovince’a St. Preuxa z młodym wilkiem w osobie Ryana Spanna odbędzie się podczas lutowej gali UFC 247 w Houston.

Pojedynek w kategorii półciężkiej pomiędzy zaprawionym w bojach weteranem Ovincem St. Preuxem (24-13) i idącym jak burza Ryanem Spannem (17-5) jest planowany na okoliczność gali UFC 247, która odbędzie się 8 lutego w Houston.

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

O zestawieniu nieoficjalnie doniósł portal MMAJunkie.com.

36-letni Haitańczyk był po raz ostatni widziany w akcji podczas wrześniowej gali UFC on ESPN+ 18 w Kopenhadze, gdzie poddał Michała Oleksiejczuka, najprawdopodobniej ratując się przed zwolnieniem z organizacji po dwóch poprzednich porażkach – z Dominickiem Reyesem i Nikitą Krylovem.

Młodszy od niego o osiem lat Ryan Spann ma na swoim koncie trzy zwycięstwa pod sztandarem UFC. W debiucie wypunktował Luisa Henrique, by następnie znokautować Antonio Rogerio Nogueirę. Ostatnio był widziany w oktagonie podczas październikowej gali UFC on ESPN+ 19 w Tampie, dusząc Devina Clarka.

Trudno nie widzieć faworyta w osobie Ryana Spanna, który będzie miał po swojej stronie przewagę gabarytów oraz prawdopodobnie stójkową. Z drugiej zaś strony okolicznościowa kickbokserska apatia Supermana oraz jego podejrzane defensywne zapasy wespół z gigantycznym doświadczeniem OSP nie pozwalają na całkowite skreślanie tego ostatniego.
Przewidywane kursy bukmacherskie:

Ovince St. Preux – 2.70
Ryan Spann – 1.45

Wstępny typ:

Ryan Spann

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

Rozpiska UFC 247

205 lbs: Ovince St. Preux (24-13) vs. Ryan Spann (17-5)
125 lbs: Andrea Lee (11-3) vs. Lauren Murphy (11-4)

*****

Jan Błachowicz vs. Jacare Souza – analiza bukmacherska PZBUK przed UFC Sao Paulo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button