Ostra kulanka! Trener Andrzej Kościelski nadal zachwyca formą! (VIDEO)

Jeden z najlepszych trenerów nad Wisłą Andrzej Kościelski opublikował migawki z parterowej kulanki z Maciejem Kazieczką.

Trener Ankosu MMA Andrzej Kościelski może i na karku ma już 50 lat, ale nadal zachwyca formą, jak równy z równym sparując ze swoimi podopiecznymi.

Dowodem na to najnowsze migawki z jego kulanki zapaśniczej z mocnym lekkim z KSW Maciejem Kazieczką. Na opublikowanym właśnie nagraniu widać, jak trener przewraca młodziana, będąc później bliskim zajścia mu za plecy. Kazieczko ostatecznie sprawnie wydostaje się jednak z tarapatów.

Tego kocura @maciejkazieczko nie można skontrolować w parterze 👍😁💪

– opisał nagranie trener.

Andrzej Kościelski jest związany ze sportami walki od dzieciństwa, bo już jako 10-latek rozpoczął zapaśnicze treningi. Jak jednak demonstrował nie raz, nie dwa także w obszarze kickbokserskim sprawności mu nie brakuje, vide opublikowane kilka miesięcy temu poniższe kopnięcia.
Co zaś tyczy się Macieja Kazieczki – jednego z najbardziej utalentowanych lekkich w Polsce – to jak wieść gminna niesie, do klatki KSW powróci on w sierpniu, krzyżując pięści z Marianem Ziółkowskim. 27-latek znajduje się na fali trzech zwycięstw, a pod sztandarem KSW wygrał pięć z sześciu pojedynków.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Konewa

    25 lipca 2020 at 15:22

    Trener Andrzej to jest Kot! Chciałbym tak wyglądać / ruszać się , jak będę miał …. w sumie to już bym chciał 😂

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply