Nate Diaz reaguje na wpis Khabiba Nurmagomedova, wychodzi z osobliwa propozycją dla Dany White’a

Nate Diaz skomentował zamieszanie, jakie powstało po dzisiejszym wpisie Khabiba Nurmagomedova, który stanął murem za Zubairą Tukhugovem, stawiając UFC ultimatum.

Nie mogło zabraknąć głosu ze Stockton w sprawie dzisiejszego wpisu Khabiba Nurmagomedova, który zagroził opuszczeniem UFC, jeśli jego przyjaciel i sparingpartner Zubaira Tukhugov zostanie zwolniony z organizacji za udział w bójce po sobotniej gali UFC 229 w Las Vegas.

Nate Diaz – bo tym razem to on zabrał głos – wyszedł z niecodzienną propozycją dla Dany White’a.
Dana White, pozwól proszę jełopowatemu przyjacielowi Kaboba pozostać w UFC.
Zwolnij mnie, tak będzie lepiej.
Uważam, że w ten sposób byłoby sprawiedliwiej…

Nate Diaz od dawna nie ukrywa, że gdyby nadarzyła się sposobność, chętnie odszedłby z UFC, aby rozpocząć karierę bokserską.

Kilka dni temu walka stocktończyka z Dustinem Poirierem, do której miało dojść podczas listopadowej gali UFC 230 w Nowym Jorku, została odwołana z powodu kontuzji Luizjańczyka. Zapytany wówczas, jakie ma dalsze plany, Diaz wyraził nadzieję – choć oczywiście z mrugnięciem okiem – na walkę z Nurmagomedovem, gdy ten będzie gotowy do powrotu.

Wcześniej w temacie zabrał też głos Artem Lobov.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply