Artem Lobov zabiera głos w sprawie oświadczenia Khabiba Nurmagomedova

Przyjaciel i sparingpartner Conora McGregora, Artem Lobov apeluje do UFC, aby jego walka z Zubairą Tukhugovem doszła do skutku.

Kilka godzin temu Khabib Nurmagomedov w odpowiedzi na wykluczenie Zubairy Tukhugova z walki z Artemem Lobovem podczas zaplanowanej na 27 października gali UFC Fight Night 138 postawił sprawę jasno – jeśli Dana White i spółka zwolnią Czeczena z organizacji, noga Dagestańskiego Orła więcej w oktagonie nie postanie.
Dziennikarz Damon Martin potwierdził, że UFC rzeczywiście ściągnęło czeczeńskiego zawodnika z rozpiski i poszukuje obecnie nowego rywala dla Rosyjskiego Młota.

Nie wiadomo natomiast, czy Czeczen został też zwolniony z UFC.

Tymczasem okazuje się, że Artem Lobov, który w kwietniu brał udział w słynnym ataku na autobus w Brooklynie, za co – jak twierdził wówczas Dana White – miał już więcej nie wystąpić pod sztandarem UFC… poszedł w sukurs dagestańsko-czeczeńskiej ekipie! Zaapelował mianowicie do organizatorów, aby pozostawili Tukhgova w rozpisce.

Dana, nie pozwól, aby Tukhugov uniknął kary, wsadź go z powrotem na kartę!

Sytuacja jest rozwojowa. Dana White póki co nie odniósł się do tematu.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply