Nadchodzą gale UFC Fight Island! Rewelacyjna zapowiedź – VIDEO

Telewizja BT Sport zaprezentowała klimatyczną zapowiedź lipcowych gal UFC, które odbędą się w Abu Zabi.

Cztery najbliższe gale UFC odbędą się na sztucznej wyspie Yas w Abu Zabi. Tam bowiem Dana White i spółka mogą ściągnąć zawodników z całego świata, nie martwiąc się o ograniczenia związane z podróżą.

Łącznie w ciągu 15 dni Amerykanie zorganizują w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 94 walki.

Maraton rozpocznie się 11 lipca od gali UFC 251, którą uświetni starcie o pas mistrzowski wagi półśredniej pomiędzy Kamaru Usmanem i Gilbertem Burnsem. Ponadto o złoto wagi piórkowej powalczą w rewanżu Alexandre Volkanovski i Max Holloway, a o tytuł kategorii koguciej Jose Aldo i Petr Yan.
Cztery dni później w daniu głównym gali UFC Fight Island naprzeciwko siebie staną Calvin Kattar i Dan Ige. Zaplanowaną na 18 lipca galę zwieńczy rewanż o złoto 125 funtów pomiędzy Deivesonem Figueiredo i Josephem Benavidezem.

Wreszcie lipcowe zmagania na wyspie zwieńczy gala UFC Fight Island, którą 25 lipca uświetni pojedynek w wadze średniej pomiędzy Robertem Whittakerem i Darrenem Tillem.
Dana White opublikował w sobotę pierwsze zdjęcie z wyspy Yas.

Natomiast poniżej klimatyczna zapowiedź czterech lipcowych gal na wyspie autorstwa BT Sport.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„200 tysięcy w górę” – Jan Błachowicz o możliwym wzięciu kolejnej niemistrzowskiej walki

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply