European Fighting ChallengePolskie MMA

Michał Włodarek vs. Yosef Ali Mohammad na Euro FC 2

Michał Włodarek w lutym zadebiutuje pod banderą organizacji European Fighting Challenge, mierząc się w Pradze z Yosefem Alim Mohammadem.

Michał Włodarek (7-2) wystąpi na gali Euro FC 2, która odbędzie się 11 lutego w Pradze. Polski ciężki skrzyżuje rękawice ze Szwedem Yosefem Alim Mohammadem (7-3). O zestawieniu nieoficjalnie poinformował portal MMANytt.se.

Po serii siedmiu kolejnych zwycięstw w karierze – w tym dwóch już pod banderą KSW – popularny Komar złapał zadyszkę, przegrywając dwa ostatnie starcia. W październiku ubiegłego roku na gali KSW 32 zdyskwalifikowano go za nielegalne kolano na głowę w konfrontacji z Olim Thompsonem, natomiast ostatnio, na październikowej gali KSW 36 zmusił go do klepania Michał Kita.
Mohammad natomiast przeplata zwycięstwa z porażkami. W ostatnich czterech walkach dwukrotnie przegrywał z aktualnym mistrzem kategorii ciężkiej KSW Fernando Rodriguesem Juniorem, pokonując Nicka Barnø i ostatnio Evgeniy’a Bovę.

Poniżej przedostatnia walka Szweda (druga porażka z Rodriguesem Jr.)

Przypominamy, że na gali Euro FC 2 wystąpi też inny Polak – Maciej Różański. Szczeciński Berserker zmierzy się ze Stevenem Cnudde.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button