KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 52: Michał Włodarek ubił Srdana Marovicia w 34 sekundy – VIDEO

Nie miał żadnych problemów z rozbiciem Srdana Marovicia Michał Włodarek, nokautując rywala podczas gali KSW 52 w nieco ponad pół minuty.

W pojedynku otwierającym galę KSW 52 w Gliwicach powracający do akcji po ponad 3-letniej przerwie Michał Włodarek (8-2) ekspresowo zdemolował debiutującego pod sztandarem polskiego giganta Srdana Marovicia (4-1).

Włodarek agresywnie od początku. Wywiera presję, zamyka rywala na siatce, trafia ładną kombinacją 1-2. Chorwat miota się przy ogrodzeniu bez ładu i składu, wyraźnie zagubiony.

Komar doskakuje z soczystym krosem! Marovic naruszony, tańczy na nogach! Polak doskakuje z kolejnymi ciosami! Kombinacja przy siatce! Debiutant prostuje ręce jak amator, bez pojęcia o defensywie! Podbródek i sierpy Polaka wchodzą! Chorwat na deskach! Bomby z góry! Nieprzytomny! Koniec!

Michał Włodarek powraca tym samym na zwycięskie tory po ostatnich porażkach – z Michałem Kitą i Olim Thompsonem.