European Fighting ChallengeEuropejskie MMA

Maciej Różański vs. Steven Cnudde na EuroFC 2 w Pradze

Maciej Różański zadebiutuje pod banderą organizacji European Fighting Challenge na lutowej gali w Pradze, mierząc się ze Steven Cnudde.

Maciej Różański (8-1) powróci do akcji 11 lutego na gali EuroFC 02, która odbędzie się w Pradze. Rywalem polskiego średniego będzie niepokonany Belg Steven Cnudde (6-0).

27-letni zawodnik szczecińskich Berserkerów powraca po przegranej walce z toczącym obecnie boje w UFC Jackiem Hermanssonem na grudniowej gali Venator FC 2, która przerwała jego serię ośmiu kolejnych zwycięstw, w tym siedmiu przed czasem.

Jego wywodzący się z judo 28-letni rywal wszystkie sześć walk kończył przed czasem, połowę uderzeniami, drugą – poddaniami. Najcenniejszym skalpem w jego karierze jest Cheick Kone, którego pokonał w 2012 roku, choć dla Francuza była to wówczas dopiero trzecia walka w karierze.

Poniżej przedostatnia walka Cnudde – przeciwko Sofiane Bouafii.