KSWPolskie MMA

„Byłbym przeszczęśliwy!” – Michał Andryszak chce rewanżu z Michałem Włodarkiem

Michał Andryszak chciałby zrewanżować się opromienionemu szybkim sobotnim nokautem Michałowi Włodarkowi za porażkę sprzed pięciu lat.

W sobotę w Gliwicach po ponad 3-letniej rozłące ze sportem, spowodowaną głównie problemami zdrowotnymi, pod sztandar KSW powrócił Michał Włodarek.

Zobacz także: Alistair Overeem zabrał głos po makabrycznym rozcięciu

Świetnie usposobiony Komar w ledwie 34 sekundy zdemolował Srdana Marovicia, w ten sposób powracając na zwycięskie tory po dwóch porażkach – z Olim Thompsonem przez dyskwalifikację i Michałem Kitą przez poddanie.

Powrót Michała Włodarka nie umknął uwadze innego zawodnika, który również chętnie powróciłby na zwycięskie tory po dwóch porażkach, a jednocześnie mierzył się z Komarem w przeszłości. Mowa o Michale Andryszaku.

(pisownia oryginalna)

Gratulację @michal_komar_wlodarek ❗❗❗ Świetna robota ❗❗❗ Proponuję zakończyć stare sprawy i zrobić to co nie udało się ostatnio .
@michalandryszakmma vs @michal_komar_wlodarek 2. @ksw_mma 53 Atlas Arena Łódź.
Byłbym PRZESZCZĘŚLIWY !!!!

Włodarek i Andryszak zmierzyli się w 2014 roku na gali KSW 28. Komar zdemolował wówczas Longera w ledwie 27 sekund.

Smaku zwycięstwa reprezentant poznańskiego Ankosu MMA nie zaznał od dwóch lat, gdy ekspresowo ubił Fernando Rodriguesa Jr.. Później przegrał jednak przez techniczny nokaut mistrzowski bój z Philem De Friesem, a w maju tego roku w dyskusyjnych okolicznościach przez poddanie z Luisem Henrique.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button