UFC

„Warga nie wygląda zbyt ponętnie…” – Overeem zabiera głos po klęsce z Rozenstruikiem, ma wątpliwości co do przerwania

Alistair Overeem zabrał głos po dramatycznej porażce z Jairzinho Rozenstruikiem w walce wieczoru gali w Waszyngtonie.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie Alistaira Overeema dzieliły od zwycięstwa cztery sekundy – po czterech rundach prowadził bowiem na kartach punktowych wszystkich sędziów i nawet gdyby przegrał ostatnią, to jego ręka powędrowałaby w górę.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Równie szalony i desperacki co skuteczny atak Jairzinho Rozenstruika przesądził jednak o klęsce doświadczonego Holendra. Został ścięty z nóg potężnym sierpem, którym Surinamczyk makabrycznie rozłupał mu wargę. Pomimo iż Reem szybko wrócił na nogi, to widząc, jak się zatacza, sędzia przerwał pojedynek.

Overeem opuścił oktagon jeszcze przed ogłoszeniem wyniku walki. Nie udzielał też oczywiście żadnych wywiadów, bo nie wiadomo nawet, czy byłby w stanie to uczynić ze zmasakrowaną twarzą.

Jednak kilka godzin po klęsce zabrał głos w krótkim wpisie na Twitterze.

Jestem zszywany. Warga nie wygląda w tej chwili zbyt ponętnie… odrobinę przedwczesne przerwanie z mojej perspektywy – ale mam nadzieję, że podobała się walka 💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽😌

W drodze do walki rozpędzony wówczas dwoma wiktoriami Alistair Overeem przebąkiwał o włączeniu się do rozgrywki o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Wierzył, że po zwycięstwie z Surinamczykiem od kolejnego titleshota dzielić może go jeszcze jedna tylko wiktoria. Plany 39-latka legły jednak w gruzach.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button