KSWPolskie MMA

(VIDEO) Latająca bomba! Stosić brutalnie znokautował Włodarka!

Fantastycznym nokautem popisał się debiutujący w KSW Darko Stosić w starciu z Michałem Włodarkiem.

Darko Stosić (14-4) zdominował zapaśniczo i w drugiej rundzie brutalne znokautował Michała Włodarka (8-3) podczas gali KSW 59.

Srogi lowking Włodarka na otwarcie walki. I jeszcze jeden. Stosić na wstecznym. Odpowiada własnym kopnięciem na nogi. Polak naciera, rozpuszcza ręce, ale Serb świetnie nurkuje do jego nóg i efektownie go przewraca. Włodarek szybko wrócił jednak na nogi. A tam grzmotnął Serba kolejnym kopnięciem na łydkę.
Stosić odpowiedział tą sama techniką, a przy kolejnej szarży rywala znów efektownie zszedł mu do nóg, kładąc go na plecach. Serb pracował z półgardy, ale Włodarek mocno się wił, nie dają się ustabilizować. Garda. Kilka dobrych uderzeń ze strony Serba doszło celu. Włodarek próbował wykluczać ręce rywala, zwalniać tempo, ale Stosić zdzielił go kilkoma srogimi bombami. Dwie minuty do końca.

Dominacja Serba. Kolejne uderzenia doszły głowy Włodarka. Polak w końcu jednak zdołał się zerwać i wrócił na nogi. Tam zasypał rywala gradem uderzeń – ale już mocno chaotycznych. W końcu Stosić ponownie zanurkował pod jego ciosami, przenosząc walkę do parteru. Z gardy rąbał srogimi uderzeniami. Kilka z nich doszło czysto.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-8 Stosić
Lowking Stosicia otwiera rundę drugą. Ładny kros Polaka. Włodarek agresywniejszy, zmusza rywala do krążenia przy ogrodzeniu. Teraz bardziej wyrachowany. Nie szarżuje ostro. Trafił kolejnym prawym. Jednak Serb spokojnie przetrwał, skrócił dystans i spokojnie przewrócił Polaka z klinczu.

Włodarek wrócił szybko na nogi, ale tam zainkasował srogiego sierpa w kontrze na niskie kopnięcie. Seria uderzeń Serba! Polak na miękkich nogach! Ale przetrwał! Stosić przeniósł ponownie walkę do parteru, lądując w pozycji bocznej. Włodarek wrócił co prawda szybko na górę, ale nie na długo – Serb wykorzystał jego kolejny chaotyczny atak, znów kładąc go na plecach. Dwie minuty do końca rundy.Stosić w gardzie. Kontrolę miesza z uderzeniami. Kilka z nich doszło czysto głowy Polaka. Włodarek wciśnięty w siatkę. Serb podniósł pozycję i… Rzucił się na rywala z potężnym prawym! Ależ weszło! Komar ledwie żyw! Uderzenia z góry! Koniec!


https://twitter.com/Fight_Expert/status/1373383797022937088?s=20

Darko Stosić przerwał tym samym czarną serię trzech porażek – wszystkich doznanych w UFC – zgłaszając po walce gotowość do walki o złoto kategorii ciężkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 59: Pudzian vs. Milanović – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button