Bellator

Michael Page demoluje w Japonii, kończy rywala soczystą kontrą – VIDEO

Michael Page nie zwalnia tempa – podczas debiutanckiej gali Bellatora w Japonii efektownie znokautował Shinsho Anzaia.

Ociekający błyskotliwością Michael Page(17-1) dopisał do swojego bilansu kolejne efektowne zwycięstwo nad niezachwycającym poziomem umiejętności rywalem.

Podczas gali Bellator 237 w Tokio Venom znokautował w drugiej rundzie Shinsho Anzaiem (11-4)

Venom w pierwszej rundzie walki robił niemal wszystko, co zechciał z wyraźnie ustępującym mu gabarytami i niepotrafiącym przedzierać się do półdystansu Japończykiem.

Pomimo inkasowania licznych ciosów prostych Anazai starał się jednak nacierać, ale jego próby przynosiły mizerne rezultaty – zainkasował wiele kontr, w tym jedną z nich latającym kolanem, po którym aż przysiadł w końcówce rundy pierwszej.

Na początku drugiej rundy Brytyjczyk potraktował nieszczęśnika kolejnymi latającymi kolanami, a dzieła zniszczenia dopełnił krótkim prawym w kontrze, posyłając szarżującego Anazaia na deski i tym samym kończąc ten nierówny bój.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1211147055273566209?s=20

Jest to już trzecie efektowne zwycięstwo 32-latka od czasu pierwszej zawodowej porażki, jaką w maju zadał mu zasiadając obecnie na tronie kategorii półśredniej Douglas Lima.
Venom nie ukrywa, że garnie się do rewanżu, ale Brazylijczyk powtarza, że wcześniej musi on pokonać jakiegoś liczącego się w rozgrywce mistrzowskiej rywala.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button