Cage WarriorsPolskie MMA

Łukasz Rajewski vs. Mads Burnell na Cage Warriors 99

Łukasz Rajewski stanie do walki z mocnym Duńczykiem Madsem Burnellem podczas listopadowej gali Cage Warriors 99 w Colchester..

Łukasz Rajewski (8-3) zadebiutuje pod sztandarem Cage Warriors. Podczas zaplanowanej na 17 listopada gali CW 99 w Colchester Raju skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem UFC Madsem Burnellem (9-3) w limicie kategorii piórkowej. O zestawieniu oficjalnie poinformowali organizatorzy.

Polski zawodnik trzy ostatnie walki stoczył pod banderą KSW, dwie z nich wygrywając. Wypunktowawszy Sebastiana Romanowskiego, Raju zmuszony był uznać wyższość Salahdine Parnasse, by podczas czerwcowej gali KSW 44 powrócić na zwycięskie tory, poddając skrętówką Leo Zulica.

Bijący się zawodowo od 2013 roku Mads Burnell trzy ostatnie pojedynki przewalczył w UFC, ale przegrawszy dwa z nich, został zwolniony. We wziętym w zastępstwie debiucie przegrał przez poddanie z Michelem Prazeresem, następnie jednogłośną decyzją pokonując Mike’a Santiago. Ostatnią walkę w oktagonie stoczył podczas majowej gali UFC Fight Night 130 przegrywając przez poddanie w trzeciej z Arnoldem Allenem, którego do tej chwili dominował zapaśniczo.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button