UFC

„Kto tego, ku*wa, chce?” – Conor McGregor reaguje na nokaut Anthony’ego Pettisa

Conor McGregor wyraził medialną gotowość na pójście w oktagonowe tany z Anthonym Pettisem, opromienionym niesamowitym nokautem na Stephenie Thompsonie.

Były mistrz kategorii piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor od dawien dawna powtarzał, że nie ma piękniejszej sytuacji niż taka, w której masz przed sobą wiele opcji. Trudno zatem dziwić się, że Irlandczyk zawsze stara się mieć takowych jak najwięcej. I nie zaprzepaścił okazji na to, by ich pulę powiększyć po nieprawdopodobnym zwycięstwie Anthony’ego Pettisa ze Stephenem Thompsonem w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 6 w Nashville.

Dziennikarz: Antony Pettis jest trzecim zawodnikiem, który wygrywał w kategoriach piórkowej, lekkiej i półśredniej. Dołącza do Kenny’ego Floriana i Conora McGregora.

McGregor: Witaj w klubie i gratulacje. A teraz kto tego, kurwa, chce?

Przejawiający ostatnio sporą aktywność w mediów społecznościowych Irlandczyk w ostatnich tygodniach kładł już fundamenty pod kilka różnych pojedynków – z Donaldem Cerrone, Natem Diazem, Maxem Hollowayem, Dustinem Poirierem, nie wykluczając też rewanżu z Jose Aldo.

Zobacz także: Zawodnicy UFC reagują na sensacyjny nokaut Anthony’ego Pettisa

Do akcji Notorious zamierza powrócić w lipcu, a doniesienia medialne wskazują na to, że najbliżej wejścia z nim do oktagonu jest Nate Diaz.

*****

„Najbardziej będę żałował…” – Tomasz Narkun obszernie o porażce z Philem De Friesem

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button