Biznes MMA UFCKSWPolskie MMA

KSW wydaje komunikat w sprawie Viaplay – do gry nieoczekiwanie wchodzi Canal+

Organizacja KSW wydała komunikat w sprawie planów Viaplay dotyczących zakończenia działalności na polskim rynku.

Wraz z ujawnieniem planów Viaplay dotyczących wycofania się z polskiego rynku, na nadwiślańskiej scenie pojawiła się lawina spekulacji dotyczących przyszłości organizacji KSW, która współpracuje ze szwedzkim gigantem.

Wychodząc naprzeciw licznym pytaniom, biuro prasowe polskiego potentata wydało krótki komunikat w temacie.

– Viaplay ogłosiło, że zamierza przeprowadzić strategiczną ocenę swojej międzynarodowej działalności, która może doprowadzić do sprzedaży, nawiązania współpracy z innymi firmami lub opuszczenia polskiego rynku – napisano w oświadczeniu. – Nie wpłynie to jednak na KSW i nasze bieżące relacje z Viaplay. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Viaplay kontynuuje swoją działalność, a wszystkie kontrakty zostaną wypełnione i w tej kwestii nic się nie zmieni. KSW wciąż stanowi ważną część oferty Viaplay i niezmiennie będzie co miesiąc organizować wydarzenia na najwyższym poziomie.

Tymczasem wieczorem w temacie Viaplay gruchnęły kolejne wieści – francuska Grupa Canal+ poinformowała o wykupieniu 12% udziałów w Viaplay Group. Nie ujawniono natomiast kwoty transakcji.

Jak i czy wejście do gry Canal+ zmieni sytuację KSW? Nie wiadomo. Niewykluczone, że Francuzi przejmą część praw do transmisji, które należą do Viaplay. Nad Wisłą szwedzki gigant poza KSW pokazuje też między innymi Premier League, Bundesligę, Formułę 1, Ligę Europy czy NHL.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button