UFC

Jorge Masvidal reaguje na zestawienie z Nickiem Diazem – i nie przebiera w słowach (VIDEO)

Jorge Masvidal opublikował w mediach społecznościowych nagranie z reakcją na doniesienia o walce z Nickiem Diazem.

Jeszcze niedawno pamiętający czasy bojów w ogródku Kimbo Slice’a Jorge Masvidal nie ukrywał szczerej pogardy wobec mediów społecznościowych, kpiąc z zawodników, którzy namiętnie promowali się takimi właśnie kanałami.

Więcej dzieje się w mediach społecznościowych niż w klatce.

mówił w sierpniu zeszłego roku Masvidal.

A powinna liczyć się walka i tego należy się trzymać. Tak wyglądał ten sport, gdy go pokochałem – i chcę ponownie widzieć gości gotowych do bitki, zamiast odgrywających jakieś aktorskie role w mediach społecznościowych i walczących raz na rok. Nie wiem, co tu się, kurwa, wyprawia.
Okazuje się jednak, że na mieście inne są już treście. Niewidziany w tym roku w akcji ani razu Gamebred postanowił bowiem – niewykluczone, że za sugestią swojego menadżera Malkiego Kawy – nieco podkręcić swoją medialną grę. I tak uczynił, odgrywając na Instagramie scenę, w której zareagował na doniesienia o zestawieniu walki z Nickiem Diazem.

Dopytywany przez menadżera, czy to rzeczywiście prawda, że pójdzie w tany ze stocktończykiem, nie pozostawił wątpliwości.

Jak sam chuj, wy głupie skurwiele!

– ryknął.

Lepiej bierzcie się do kupowania tej walki. Wszyscy o nią pytacie. Oto i ona. Nie ma za co.

https://www.instagram.com/p/BqQdERjAsvX/

Wedle doniesień ESPN.com, kontrakty na walkę Masvidala ze starszym z braci Diaz nie zostały jeszcze co prawda podpisane, ale pojedynek jest bliski finalizacji na okoliczność gali UFC 235, która odbędzie się 2 marca w Las Vegas.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Back to top button