Jorge Masvidal reaguje na plany emerytalne Nate’a Diaza

Jorge Masvidal zwrócił się z krótkim, ale konkretnym przesłaniem do sugerującego możliwość zawieszenia rękawic na kołku Nate’a Diaza.

Przegrawszy przez przerwanie lekarza z powodu rozcięć walkę z Jorge Masvidalem podczas nowojorskiej gali UFC 244, Nate Diaz obwieścił, że interesuje go wyłącznie rewanżowy pojedynek, na doprowadzeniu do którego zamierza się skupić.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Jorge Masvidala z Natem Diazem

Kilka dni później młodszy ze stocktońskich braci zmienił jednak narrację, informując, że „jebie rewanż” i jednocześnie sugerując przejście na sportową emeryturę.

Na te właśnie słowa Diaza zareagował w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Masvidal.

Słyszałem, że to może być prawda. Jeśli tak, to było miło dzielić z tobą klatkę. Jeśli kiedykolwiek wróci ci ochota, będę czekał. Do tego czasu, idę po forsę #theresurrection
Gamebred jeszcze w oktagonie tuż po zakończeniu walki zapowiadał, że da rewanż stocktończykowi, którego charakter i wolę walki bardzo sobie ceni. W licznych późniejszych wywiadach nadal trzymał się tej wersji, nie wskazując jednak, czy mowa o natychmiastowym rewanżu. Zapewniał jednak, że prędzej czy później stanie z Diazem w oktagonie ponownie.

Jego celem jest natomiast teraz najbardziej kasowa z dostępnych walk – także poza oktagonem. Wyzwał bowiem do walki Saula Canelo Alvareza, ale póki co nie doczekał się odpowiedzi od Meksykanina.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Typowanie KSW 51: Pudzianowski vs. Jun

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply