„Je*ać rewanż” – Nate Diaz zmienia plany

Nate Diaz zabrał głos w mediach społecznościowych na temat swoich dalszych planów, które nie uwzględniają najwyraźniej walk w oktagonie.

Kilka dni po gali UFC 244 w Nowym Jorku Nate Diaz, który w walce wieczoru przegrał przez przerwanie lekarza z Jorge Masvidalem, obwieścił, co następuje.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Jorge Masvidala z Natem Diazem

Jebać rewanż. To gówno było skończone, zanim się zaczęło. Zaczynam trasę. Na razie, sporty walki ✌🏼

Pojedynek stocktończyka z Gamebredem został przerwane między trzecią i czwartą rundą. Lekarz uznał, że rozcięcia na twarzy Diaza czynię go niezdolnym do kontynuowania walki.

Rozczarowany zawodnik nie ukrywał podczas konferencji prasowej po gali, że garnie się do rewanżu jak zły. Zapowiadał, że w tej chwili interesuje go tylko drugie starcie z Masvidalem, nie mając wątpliwości, że gdyby nie decyzja lekarza w rundach mistrzowskich odmieniłby losy walki.
Sternik UFC Dana White nie wykluczył co prawda, że kiedyś do drugiego pojedynku może dojść, ale jednocześnie stwierdził, że natychmiastowy rewanż zupełnie go nie interesuje.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Porachunki gangsterskie w Nowym Jorku (nie)rozstrzygnięte

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply