UFC

Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Jorge Masvidala z Natem Diazem

Conor McGregor zabrał głos po zwycięstwie Jorge Masvidala z Natem Diazem podczas wczorajszej gali UFC 244 w Nowym Jorku.

W drodze do gali UFC 244 w Nowym Jorku Conor McGregor nie ukrywał zainteresowania wieńczącą wydarzenie walką o pas BMF pomiędzy Jorge Masvidalem i Natem Diazem.

Zobacz także: Conor McGregor wreszcie odpowiedział Justinowi Gaethje

Irlandczyk już wcześniej zapowiedział, że po powrocie do oktagonu w styczniu kolejny pojedynek zamierza stoczyć ze zwycięzcą walki wieczoru z Madison Square Garden, a w przeddzień gali nie szczędził obu zawodnikom przytyków, mocno podkręcając swoją aktywność medialną.

Walka wieczoru sobotniej gali zakończyła się triumfem Gamebreda, który na przestrzeni trzech rund tak porozbijał stocktończyka, że ten nie został dopuszczony przez lekarza do czwartej odsłony.

Notorious zachował wówczas taktycznie ciszę, którą właśnie jednak przełamał, zapraszając Jorge Masvidala w oktagonowe tany.

Hej Burger King, mogę prosić o trójkę z napojem oraz skrzydełka z kurczaka? Dużo soli i octu. Dzięki.

Notorious nawiązał oczywiście do słynnej 3 piece and soda, którą to kombinacją Jorge Masvidal potraktował pół roku temu Leona Edwardsa po gali w Londynie, gdzie znokautował Darrena Tilla.

Zapytany podczas konferencjo prasowej po gali o potencjalne starcie z Irlandczykiem, Jorge Masvidal poddał w wątpliwość, czy do takiej walki kiedykolwiek dojdzie. Nie wierzy, aby McGregor się na nią zdecydował.

Przyznał jednocześnie, że jeśli Irlandczyk pokona w styczniu Donalda Cerrone i jednak podpisze kontrakt na walkę, chętnie „rozpierdoli” w oktagonie tego „kurdupla”.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

Z rezerwą do potencjalnego starcia Jorge Masvidala z Conorem McGregorem od dawna odnosi się natomiast sternik UFC Dana White, twierdząc, że Amerykanin jest dla byłego podwójnego mistrza zbyt duży.

*****

„Rozumiem, że ludzie chcą zobaczyć, jak obrywa, ale…” – Jorge Masvidal o walce z Conorem McGregorem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button