UFC

Jon Jones zareagował na słowa Seana Stricklanda nt. Colby’ego Covingtona: „To zdecydowanie najbardziej ohydny człowiek”

Nie oszczędził Colby’ego Covingtona Sean Strickland podczas piątkowej konferencji prasowej, co nie uszło uwadze Jona Jonesa.

Między Seanem Stricklandem i Colbym Covingtonem przyjaźni nigdy nie było – delikatnie rzecz ujmując – pomimo iż obaj w niektórych kwestiach światopoglądowych mają podobne zdanie.

W drodze do dzisiejszej gali UFC 296 w Las Vegas, gdzie zmierzy się z Leonem Edwardsem, Chaos wysmagał medialnie zarówno Jamajczyka, jak i Tarzana. Posunął się nawet do przywołania zamordowanego lata temu ojca Rocky’ego, zapowiadając mistrzowi, że zabierze go w oktagonie do piekła, gdzie spotka swojego ojca. Rozwścieczony Jamajczyk cisnął wówczas butelką w Amerykanina.

Podczas piątkowej konferencji prasowej przed styczniową galą UFC 297 w Toronto Sean Strickland nie pozostał Colby’emi Covingtonowi dłużny.

– Colby to kawał prawdziwego gnoja – stwierdził. – Jeśli znacie trochę bliżej Colby’ego, to wiecie, że wy*ebał właściwie wszystkich, których znał.

– Postać Colby’ego stanowi dla mnie samego obrazę, bo obaj wspieramy Trumpa, Republikanów. Jesteście moimi ludźmi, ciężko pracujecie. Jestem z wami, a mamy u siebie taką pi*dę jak Colby, który to wykorzystuje. On ma na was wy*ebane.

– Robi sobie żarty z ojca Leona. To najohydniejsza, ku*wa, zagrywka, jakiej możesz się dopuścić. Mama i tata Leona. Zły gość, dobry gość, bez znaczenia. Wychowała chłopaka na mężczyznę, który zdobył pas i jest dobrym człowiekiem. Prawdziwy, ku*wa, Amerykanin biłby jej brawo, a nie dołował go.

– Colby to do cna fałszywa pi*da. Gdyby stał tutaj obok, mógłby tylko zadzwonić pod 911, bo to kwintesencja pie*dolonej pi*dy.

Co ciekawe, dosłownie kilka minut później Du Plessis zaatakował Stricklanda w podobny sposób – tj. zapowiedział, że sprawi mu w oktagonie większe lanie niż to, jakie w dzieciństwie sprawiał Amerykaninowi patologiczny ojciec.

Tak czy inaczej, powyższe wypowiedzi Seana Stricklanda odbiły się dużym echem w przestrzeni medialnej – tak dużym, że dotarły także do Jona Jonesa, również od wielu lat ruganego przez Colby’ego Covingtona. Bones opublikował krótki wpis w mediach społecznościowych, wtórując Tarzanowi

– Całkowicie zgadzam się ze Stricklandem – napisał Jon. – Colby to zdecydowanie najbardziej ohydny człowiek, jakiego spotkałem w moim życiu. Nawet nie będę wdawał się w osobiste historie. To po prostu kawał okropnego człowieka.

Co ciekawe, Strickland wielokrotnie sam żartował z Jonesa – tj. jego wybryków poza oktagonem – choć czynił to na ogół uśmiechem na twarzy, zawsze podkreślając, że pod kątem sportowym Bones jest gigantem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button