UFC

(VIDEO) Nie zdzierżył! Leon Edwards rzucił w Colby’ego Covingtona butelką za wzmiankę o zmarłym ojcu przed UFC 296!

Colby Covington harował podczas konferencji prasowej przed UFC 296 jak zły, aby wyprowadzić z równowagi Leona Edwardsa – i dopiął swego.
W czwartek wieczorem w Las Vegas odbyła się konferencja prasowa promująca sobotnią galę UFC 296, w walce wieczoru której mistrz wagi półśredniej Leon Edwards stanie w szranki z Colbym Covingtonem.

Swoim zwyczajem, niesłynący z wykorzystywania okazji do zachowania milczenia Amerykanin – przebrany tym razem za Jerzego Waszyngtona, który w XVII wieku wojował z Anglikami – nie zostawił suchej nitki na uczestnikach konferencji prasowej.
Najbardziej oberwało się oczywiście Rocky’emu, którego Chaos regularnie wyśmiewał za jego medialną niegramotność, mocno zresztą widoczną na scenie – kilkukrotnie bowiem mistrz zapominał języka w gębie, łypiąc tylko złowrogo – najprawdopodobniej, bo miał ciemne okulary – na Amerykanina. Pretendent szydził też z edukacji Jamajczyka i naśmiewał się z dopadającej go łysiny.

Colby Covington wybatożył też medialnie Stephena Thompsona oraz nieobecnego na konferencji – wycofał się z walki z Vicente LuqueIana Garry’ego. Zasugerował mianowicie – posiłkując się faktem, że Wonderboy naucza dzieci karate – że ten spełnia wszelkie przesłanki wskazujące na to, że ciągnie go do dzieci. W temacie Covington Irlandczyka zapytał natomiast zebranych na widowni fanów, ilu z nich miało okazję spółkować z jego żoną. Później stwierdził, że tak to się kończy, „gdy dziwkę bierzesz za żonę”.

W pewnym momencie prawie doszło do rękoczynów. Covington zapowiedział bowiem, że zabierze Edwardsa do piekła, gdzie – jak dodał na koniec – będą mieli okazję zapytać zmarłego ojca Jamajczyk, co słychać. Usłyszawszy to, Rocky łypnął w kierunku rywala, rzucając w nim butelką z wodą. Obaj zerwali się na nogi, ale szybko do akcji wkroczyła ochrona, zapobiegając eskalacji konfliktu.

Ojciec Rocky’ego został zamordowany, gdy ten miał 13 lat.

Colby Covington wdał się też w ostrą wymianę uprzejmości z Tonym Fergusonem, zresztą zainicjowaną przez tego ostatniego. Ostatecznie jednak obaj doszli do porozumienia i – jako Amerykanie – zapowiedzieli spuszczenie lania Anglikom.

Poniżej staredowny między wszystkimi uczestnikami konferencji prasowej.Alexandre Pantoja vs. Brandon Royval

Stephen Thompson vs. Shavkat Rakhmonov

Tony Ferguson vs. Paddy Pimblett

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button