Jon Jones triumfalnie szydzi z Alexandra Gustafssona, grozi Anthony’emu Smithowi


Mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones zareagował na negatywne wyniki kontroli antydopingowych, którym został poddany w dniu gali UFC 232.

Skonstatowawszy, że negatywne wyniki kontroli antydopingowych przeprowadzonych w dniu rewanżowej walki z Alexandrem Gustafssonem przez kalifornijską Stanową Komisję Sportową oraz Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA) ostatecznie zamykają dyskusję dotyczącą jego wpadek dopingowych, niesłynący ze szczególnie złożonego pojmowania rzeczywistości nowy-stary mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones triumfalnie pognębił w mediach Szweda.

Skończyłem swój tak zwany kryptonit przed rundami mistrzowskimi. Na scenie zbrodni nie znaleziono absolutnie żadnego paliwa odrzutowego, Alexandrze Gustafssonie. Chciałem się tylko upewnić, że to widziałeś. Wydawało się, że w naszej ostatniej walce tylko na tym mogłeś się skupić. Jestem ciekaw wymówek moich kilku kolejnych ofiar. Zostało tylko 51 dni, czy będziecie oglądał? #UFC235 #AndStill
Przypomnijmy, że wedle narracji uskutecznianej przez UFC i Amerykańską Agencję Antydopingową metabolity Turinabolu wykryte w trzech zeszłorocznych kontrolach antydopingowych w organizmie Jona Jonesa, mogą utrzymywać się w jego ciele przez siedem lat, a nawet – wedle innej wersji – do końca życia. Stanowić ma to dowód na pulsacyjny efekt, którym przed Jeff Novitzky i Dana White bronili się, przenosząc galę UFC 232 z Las Vegas – gdzie Bones nie otrzymał licencji zawodniczej – do Los Angeles.

29 stycznia mistrz stanie przed Komisją w Nevadzie, celem wyjaśnienia trzech oblanych testów w 2018 roku oraz uzyskania licencji zawodniczej.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *