Ujawniono wyniki kontroli antydopingowych Jona Jonesa z dnia walki z Alexandrem Gustafssonem


Pojawiły się wyniki kontroli antydopingowych, jakim Jon Jones został poddany w dniu rewanżu z Alexandrem Gustafssonem podczas gali UFC 232 w Los Angeles.

Wygląda na to, że słynny efekt pulsacyjny działa w najlepsze, a pikogramy odeszły w zapomnienie. Jak bowiem donosi dziennikarz Brett Okamoto, testy antydopingowe, jakim w dniu rewanżowej walki z Alexandrem Gustafssonem został poddany Jon Jones, dały wynik negatywny.

Chodzi o kontrole przeprowadzone przez Stanową Komisję Sportową w Kalifornii oraz Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA), czyli dwa podmioty, które stanęły murem za Bonesem pomimo pikogramów metabolitu Turinabolu, jakie wykryto w jego organizmie podczas trzech zeszłorocznych kontroli.
Bones doskonale oczywiście wiedział o kontrolach przeprowadzanych w dniu walki, które od lat są standardem w największych walkach w UFC.

Dodajmy, że Jones wyszedł też obronną ręką z kontroli antydopingowej, jakiej kalifornijska Komisja poddała go na tydzień przed przeniesioną ostatecznie do Los Angeles galą. Laboratorium, w którym Kalifornia bada próbki, nie cieszy się jednak najlepszą renomą…

Na tę chwilę nie wiadomo, jak wypadły testy przeprowadzone przez VADA.

29 stycznia Jon Jones stanie przed obliczem Stanowej Komisji Sportowej w Nevadzie, ubiegając się o licencje zawodniczą na walkę z Anthonym Smithem, która jest szykowana na 2 marca podczas gali UFC 235.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *