UFC

John Lineker powróci do oktagonu podczas UFC on ESPN 3 w Miami

Kowdłoręki John Lineker pójdzie w bój z kreatywnym Corym Sandhagenem podczas kwietniowej gali UFC on ESPN 3 w Miami.

Matchmakerzy UFC powrócili do interesująco zapowiadającego się zestawienia w wadze koguciej pomiędzy Johnem Linekerem (31-8) i Corym Sandhagenem (10-1), którzy zmierzą się 27 kwietnia podczas gali UFC on ESPN 3 w Miami. O zestawieniu doniósł Ariel Helwani.

Obaj pierwotnie mieli skrzyżować rękawice podczas styczniowej gali UFC on ESPN+ 1, ale kontuzja Brazylijczyka przekreśliła starcie. W rezultacie Amerykanin zmierzył się z Mario Bautistą, w dobrym stylu zwyciężając przez poddanie w rundzie pierwszej. Dla 26-latka była to już trzecia wiktoria pod sztandarem amerykańskiego giganta – w debiucie Austina Arnetta, potem ten sam los fundując Iuriemu Alcantarze.

John Lineker wygrał osiem z ostatnich dziewięciu potyczek, ulegając jedynie TJ-owi Dillashawowi. Po tamtym niepowodzeniu podniósł się dwoma wiktoriami, pokonując na punkty Marlona Verę oraz przez nokaut Briana Kellehera w maju zeszłego roku podczas gali UFC 224.

Trudno nie widzieć w roli faworyta Brazylijczyka, który będzie miał po swojej stronie kowadła w pięści, agresję, tytanową szczękę, doświadczenie i solidną kondycję. Z drugiej zaś strony, Sandhagen prezentuje się w oktagonie doskonale i kto wie, czy jego oparty na mobilności i zainspirowany TJ-em Dillashawem styl nie sprawi problemów wyraźnie ustępującemu mu warunkami fizycznymi Johnowi Linekerowi.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

John Lineker – 1.35
Cory Sandhagen – 2.90

Wstępny typ:

John Lineker

Rozpiska UFC on ESPN 3

Walka wieczoru

185 lbs: Yoel Romero (13-3) vs. Paulo Costa (12-0)

Pozostałe

205 lbs: Ion Cutelaba (14-3) vs. Glover Teixeira (28-7)
135 lbs: John Lineker (31-8) vs. Cory Sandhagen (10-1)

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button