Gala ACA 109 odbędzie się 20 sierpnia w Polsce w systemie PPV

ACA zawita do Polski już za siedem tygodni, organizując dostępną w systemie PPV galę ACA 109.

Organizacja Absolute Championship Akhmat ogłosiła powrót nad Wisłę. Gala ACA 109 odbędzie się w warunkach studyjnych 20 sierpnia.

Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV. Koszt subskrypcji – 25 PLN.

– Długo zastanawialiśmy się nad organizacją gali bez publiczności, ale mamy na kontraktach w Polsce wielu świetnych zawodników, którzy od miesięcy czekają na powrót do klatki – powiedział w informacji prasowej Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA na Europę. – Z powodu pandemii musieliśmy odwołać naszą kwietniową galę na Torwarze, podobnie jak kilka innych gal zagranicą. Teraz pracujemy intensywnie nad naszą pierwszą studyjną galą, która będzie inna niż te dotychczasowe. Zadbamy nie tylko o emocjonujące pojedynki, ale także o ciekawą z perspektywy widza oprawę wydarzenia. Spróbujemy zaskoczyć polskich fanów, którzy do tej pory oglądali nasze gale głównie na żywo lub za pośrednictwem TVP Sport.
W ramach gali ACA 109 odbędzie się trzynaście pojedynków.

Nie wiadomo póki co, którzy polscy zawodnicy zawitają do klatki 20 sierpnia, ale informacja prasowa wskazuje na to, że w gronie tym znaleźć mogą się Daniel Omielańczuk, Piotr Strus, Radosław Paczuski czy najnowszy nabytek czeczeńskiej organizacji Kamil Oniszczuk.

Kilka tygodni temu Baysangur Edelbiev zdradził zresztą, że Daniel Omielańczuk w następnym pojedynku powalczy o złoto wagi ciężkiej z zasiadającym na jej tronie Mukhamadem Vakhaevem, nie wykluczając, że do starcia dojdzie właśnie podczas gali w Polsce.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„200 tysięcy w górę” – Jan Błachowicz o możliwym wzięciu kolejnej niemistrzowskiej walki

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply