„Dotychczasową postawą zasłużyłem na swoją szansę” – Krystian Kaszubowski chce walki z Roberto Soldicem


Rozpędzony dwoma nokautami i łącznie siedmioma zwycięstwami w karierze Krystian Kaszubowski chce stanąć do walki o złoto wagi półśredniej KSW z Roberto Soldicem.

Wczoraj nadwiślańskie MMA obiegła wiadomość o gotowości niepokonanego Krystiana Kaszubowskiego do walki z zasiadającym na tronie wagi półśredniej KSW Roberto Soldicem, o czym napisał menadżer polskiego zawodnika Paweł Kowalik.

Dziś natomiast głos w sprawie zabrał główny zainteresowany.

W nawiązaniu do tekstów które ostatnio krążą w internecie, chciałbym napisać kilka słow.
Obaj z Roberto wychodzimy do walki z takim samym nastawieniem. Kończymy swoje walki szybko i efektownie. Ja jestem niepokonany, a on jest Mistrzem. Myślę, że dotychczasową postawą w KSW zasłużyłem na swoją szansę. Jestem gotowy zmierzyć się z każdym kogo mi dadzą Włodarze, ale chciałbym zawalczyć z Soldiciem.
Reprezentant Mighty Bulls Gdynia rozpoczął przygodę z polskim gigantem od dwóch zwycięstw przez nokauty w pierwszych rundach – z Christoperem Henze i Michałem Michalskim.

W kategorii półśredniej KSW wojują też byli mistrzowie Dricus Du Plessis oraz Borys Mańkowski, ale obaj zostali w swoich ostatnich występach zdemolowani przez chorwackiego Robocopa i wydaje się, że na natychmiastową trylogię/rewanż nie mają co liczyć.

*****

Żyrafa w gazie, emerytowana legenda, fenomen i polski Jones – pięć wniosków z KSW 46


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. abc

  4 grudnia 2018 at 18:09

  będzie ciekawie.

  komentarz bez zbędnego kozaczenia, wiadomo i tak, że obaj kozaki.

  oby, oby…

 2. Hitchcock

  5 grudnia 2018 at 17:58

  O jakie złoto tumany?

 3. Pingback: "Pokazał, że ma mocne piąchy, ale..." - Martin Lewandowski o wyzwaniu Krystiana Kaszubowskiego rzuconym Roberto Soldicowi - Lowking.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *