„Pokazał, że ma mocne piąchy, ale…” – Martin Lewandowski o wyzwaniu Krystiana Kaszubowskiego rzuconym Roberto Soldicowi


Współdowodzący KSW Martin Lewandowski zabrał głos na temat wyzwania, jakie w ostatnich dniach Krystian Kaszubowski rzucił Roberto Soldicowi.

W ostatnich dniach opromieniony efektownym nokautem na Michale Michalskim podczas sobotniej gali KSW 46 w Gliwicach niepokonany Krystian Kaszubowski, dla którego była to druga wiktoria przez nokaut w pierwszej rundzie pod sztandarem polskiego giganta, rzucił wyzwanie mistrzowi wagi półśredniej Roberto Soldicowi.

Jak się okazało, temat dotarł także do współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego, który w rozmowie z Jarosławem Światkiem z MyMMA.pl zdradził, że to sam Chorwat poinformował go o wyzwaniu ze strony zawodnika z Gdyni.
Czy zatem istnieją szanse na zestawienie Kaszubowskiego z Soldicem?

Wydaje mi się, że chyba jeszcze dla Kaszubowskiego za szybko na tę chwilę.

– stwierdził Lewandowski.

Ale… Ja wiem… pokazał też, że ma mocne piąchy. Na pewno byłby to pojedynek bardzo bokserski. W przyszłości – czemu nie? Ale nie w tym momencie. Na pewno Roberto pokonał kilku poważniejszych i mocniejszych rywali, więc wydaje mi się, że nie teraz.

Ale fajnie, że zawodnicy tak wysoko mierzą. Zajebiście. To mi się podoba.

W kategorii półśredniej KSW brak na tę chwilę wyraźnego pretendenta do złota. Dwaj najpoważniejsi na papierze kandydaci – Dricus Du Plessis i Borys Mańkowski – w swoich ostatnich występach zostali bowiem zdemolowani przez chorwackiego Robocopa.

*****

„Mam bardzo dobrą radę dla kobiet” – Khabib Nurmagomedov wprawia postępowy świat w osłupienie (VIDEO)


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *