Doniesienia: Jose Barrios rywalem Mateusza Rębeckiego w walce o pas na FEN 32

Wedle nieoficjalnych doniesień podczas lutowej gali FEN 32 Mateusz Rębecki stanie do walki z Jose Barriosem Vargasem.

Przeciwnikiem mistrza kategorii lekkiej Fight Exclusive Night Mateusza Rębeckiego (12-1) podczas zaplanowanej na 6 lutego gali FEN 32 będzie Argentyńczyk Jose Barrios Vargas (11-1).

O zestawieniu nieoficjalnie doniósł portal MMAArgento.

Niepokonany od ponad sześciu lat Chińczyk może pochwalić się serią dziewięciu zwycięstw, w tym ośmiu przed czasem. Ostatnio był widziany w akcji w czerwcu ubiegłego roku, rozbijając w pierwszej rundzie Fabiano Silvę w ramach gali FEN 28. Obronił w ten sposób pas mistrzowski po raz czwarty. Wcześniej pokonywał natomiast między innymi Kaika Brito, Daguira Imavova, Magomeda Magomedova czy Mariana Ziółkowskiego.
Jose Barrios był przymierzany do Kamila Gniadka na okoliczność gali FEN 31 w listopadzie ubiegłego roku – zastąpił Piotra Poniedziałka – ale względy zdrowotne nie pozwoliły mu na debiut pod sztandarem polskiej organizacji. Po raz ostatni Argentyńczyk był widziany w akcji we wrześniu 2019 roku, nokautując w drugiej rundzie Cesara Beniteza (8-8). Jedynej porażki w karierze doznał z rąk zdecydowanie najmocniejszego – przynajmniej pod kątem bilansu walk – rywala, z jakim się mierzył, Cristiano Esteli Riosa (14-5). Poniżej ten właśnie pojedynek.Ponadto w ramach gali FEN 32 dojdzie do walki Marcina Łazarza (12-7) z Wojciechem Januszem (10-5), a w akcji zobaczymy też Szymona Bajora (21-9), choć nie wiadomo póki co, kto będzie jego przeciwnikiem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply