Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Marlon Vera zaskoczy? Przegląd bukmacherski #96 – UFC FN: Vera vs. Sandhagen

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Vera vs. Sandhagen, która odbędzie się w San Antonio.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 96. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night: Vera vs. Sandhagen.

Marlon Vera vs. Cory Sandhagen 2.31 – 1.63

Starciu temu przyjrzałem się szerzej w Typowaniu, do którego zapraszam. W roli minimalnego faworyta widzę Cory’ego Sandhagena, jego stójkową konsekwencję stawiając ponad niebezpieczeństwo one-hitter-quitter wnoszone do oktagonu przez Marlona Verę.

Jak natomiast konfrontacja ta zapowiada się z perspektywy bukmacherskiej? Otóż, jako że widzę to starcie jako 51/49, to znacznie przychylniej spoglądam w kierunku 2.31 na zwycięstwo Ekwadorczyka. Fani talentu Chito, którzy dodatkowo skłonni są do większego ryzyka, mogą zadumać się nad kursem 3.35 na jego wygraną przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację.

Zwycięstwo Marlona Very – 2.31
Zwycięstwo Cory’ego Sandhagena – 1.63


Marlon Vera wygra przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację – 3.35

Nate Landwehr vs. Austin Lingo 1.47 – 2.53

Ajajaj! Jeszcze wczoraj kurs na zwycięstwo Austina Linga wynosił 2.85 – dziś jest już tylko 2.53. Nadal źle nie jest, ale to już nie to samo…

Faworyzuję tutaj co prawda minimalnie Nate’a Landwehra – przede wszystkim z uwagi na jego doświadczenie w krwawych, wyniszczających jatkach – ale absolutnie nie skreślam Austina Lingo. To także kawał bitnika. Nie jest może tak przetestowany bojowo jak jego rywal, ale jest za to lepiej wyszkolony technicznie – a Landwehra da się znokautować.

Można zadumać się też wobec powyższego nad kursem 4.25 na wiktorię Lingo przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację, choć szczerze mówiąc, wolałem to wspomniane 2.85…

Zwycięstwo Nate’a Landwehra – 1.47


Zwycięstwo Austina Lingo – 2.53
Austin Lingo wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 4.25

Inne ciekawe kursy

Manel Kape wygra przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację – 2.00

Zwycięstwo Manela Kape – 1.53

Chidi Njokuani vs. Albert Duraev – walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.75

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button