UFC

Conor McGregor w setce najbardziej wpływowych ludzi magazynu Time

Conor McGregor został uznany przez magazyn Time za jednego ze stu najbardziej wpływowych ludzi na ziemi.

Conor McGregor dostąpił kolejnych zaszczytów, tym razem trafiając na listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie, sporządzoną przez magazyn TIME.

Wprowadzenia Irlandczyka w szeregi między innymi Włodzimierza Putina, Donalda Trumpa, LeBrona Jamesa czy papieża Franciszka dokonał były gubernator Kalifornii i swego czasu wielka gwiazda kina Arnold Schwarzenegger.

Conor McGregor to coś więcej niż zawodnik, coś więcej niż sportowiec, więcej niż mistrz – chociaż jako pierwszy człowiek w historii the Ultimate Fighting Championship z dwoma pasami mistrzowskimi w dwóch kategoriach wagowych jednocześnie, zdecydowanie jest tym wszystkim.

– napisał Schwarzenegger.

Conor jest też wyjątkową osobowością, która stała się większa od swojego sportu. To smukłe, zwarte ciało musi mieć nie lada problemy, żeby zmieścić tak wielki charakter.
Irlandzki mistrz kategorii lekkiej – a niedawno także piórkowej – podziękował za wyróżnienie w krótkim wpisie na Twitterze.

Obecnie McGregor szykuje się na przyjście na świat swojego syna, jednocześnie przygotowując się do bokserskiej walki z Floydem Mayweatherem Juniorem.

*****

300 PLN dla zwycięzcy – UFC Fight Night 108

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button