„Co cię nie zabije, to cię wzmocni” – Stipe Miocic ma bardzo konkretne plany na 2019 rok


Stipe Miocic opowiedział – w charakterystycznym dla siebie niewylewnym tonie – o swoich planach na 2019 rok.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Stipe Miocic to człowiek konsekwentny. Od 7 lipca ubiegłego roku – daty, której miło wspominał nie będzie – aż po dziś dzień przyświeca mu dokładnie ten sam cel: chce zrewanżować się Danielowi Cormierowi za porażkę podczas gali UFC 226.

36-latek nie ma wątpliwości, że jego rekordowa trzykrotna obrona złota wagi ciężkiej stanowi wystarczającą przesłankę, aby nie był zmuszony ponownie torować sobie drogi do walki o złoto, zamiast tego od razu wracając do rozgrywki o najwyższe cele.

Chcę rewanżu.

– powiedział krótko w najnowszym wywiadzie z UFC.com.

Tyle wystarczy wam wiedzieć.
Zasiadający na tronie wagi ciężkiej Daniel Cormier garnie się co prawda do kasowego starcia z Brockiem Lesnarem, co może odłożyć powrót Stiopica do oktagonu o kilka dobrych miesięcy, ale nie ma to dla niego żadnego znaczenia.

Chcę rewanżu.

– powiedział.

Zasługuję na rewanż. To wszystko.

Dobra wiadomość dla Miocica jest taka, że Cormier zapowiedział, iż w razie absencji Lesnara to właśnie jemu da rewanż – ale byłemu mistrzowi nie robi to większej różnicy, bo i tak nie zamierza brać żadne innej walki w międzyczasie.

Odzyskam pas.

– powiedział o planach na 2019 rok.

Dostanę swój rewanż, odzyskam swój pas, więc nie martwię się tym. Tyle w temacie. Drobne wyboje na drodze. Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

*****

Jedziesz, Janku – czyli trzy najważniejsze tygodnie w karierze Cieszyńskiego Księcia


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *