Bukmacher MMA

Bukmacher #9 – UFC 175

Na kogo warto postawić na zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC 175?

Podsumowanie poprzedniego epizodu

Podsumowanie

Wszystkie zakłady

1. Rafael Dos Anjos – Jason High 1,36
Ross Pearson – Diego Sanchez 1,57
AKO: 2,14
Stawka: 6j. (do zyskania: 6,84)

2. Rafael Dos Anjos – Jason High 1,36
Piotr Hallmann – Yves Edwards 2,60
AKO: 3,54
Stawka: 4j. (do zyskania: 10,16)

Łączna stawka: 10 j. by wygrać 17 j.

Razem: -10 j.

EpizodGalaPostawione jednostkiZysk / StrataBilans
8UFC FN 4210-10-89,73
7UFC 17334,5-26,48-79,73
6KSW 27, Bellator 239-26,64-53,25
5UFC FN 40 (Brown vs Silva)14+3,40-26,61
4UFC 17228-9,90-30,01
3UFC on Fox 1142-15,80-20,11
2UFC TUF, Bellator21-1,49-4,31
1UFC FN 4019-2,82-2,82
1 2 3 4 5Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 21

 1. Stoner – chodziło o Machidę.
  Parę literówek w tekście, np 4 strona ostatnie zdanie „poprzednik pojdedynkach”, reszty nie pamiętam :(

  Dosyć ryzykowne kursy według mnie. Struve to mimo wszystko koordynacyjna ciamajda, do tego powraca po półtorarocznej przerwie, problemami z sercem i złamaną szczęką. Doświadczenie Holendra to miecz obosieczny, bo niesie ze sobą setki skumulowanych ciosów przez 31 walk, zwieńczonych najbrutalniejszym nokautem. Nie zagrałbym Struva po kursie niższym, niż ten na Mitriona. Ronda po 1.10 to też głupota kurekq i uważam, że powinieneś się nad tym zastanowić – aby się opłacało grać takie kursy, musi wejść ich 10. A ile śmieciowych kursów Ci wtopiło ostatnio? Barao, Shlemenko, Wineland i wielu innych potrafi mocno popsuć kupony. A Ronda nawet w parterze ma braki, co pokazała Carmouche. Wyobraź sobie teraz wygraną Struva i decyzję Machidy, przy wtopie Rondy.

  Tak samo nie jestem pewny, czy będzie decyzja w ME. Oczywiście, jeśli wygra Machida to jest to bardzo prawdopodobne. Jednak jeżeli Wiedman dowie go w klinczu, to może zrobić mu to samo, co Andersonowi w 1 rundzie 2 pojedynku.

 2. W przypadku Machidy i jego zdolności kończenia (bądź nie) chciałbym jedynie zapytać dlaczego pominąłeś w wyliczance ostatnich przeciwników Munoza? Oraz zwrócić uwagę na fakt, że Gegarda ratowała akurat diablo mocna szczęka.
  Sam tekst mi się podobał, mimo, że nie gram, a więc za bardzo się nie przejmuję tym, ile jednostek wygrałeś/przegrałeś.

 3. Dzięki za tekst!

  Sorry za literówki, mam napięty grafik ostatnio…

  Co do typów. Zawsze uważałem granie tych samych walk na dwóch kuponach za ryzykowną taktykę i nadal tak uważam. Statystycznie to chyba szansa na kontuzję Rousey jest większa, niż założone przez Ciebie 1% szans na wygraną Davis.

  Decyzja w walce mistrzowskiej jest możliwa jak najbardziej, ale sam tego nie zagram. Czuję, że jeśli pojedynek wejdzie w piątą rundę, to jednak jeden z zawodników będzie wówczas mocno zdeterminowany/zmęczony, co oznacza, że będzie chciał skończyć to przed czasem i może mu się to udać. Choć oczywiście skończenia w 5 rundach to wielka rzadkość.

  O Struve już pisałem w Przed Burzą – uważam kurs na Mitrione za lepszy, biorąc pod uwagę masę znaków zapytania wokół Holendra.

 4. Zakładanie decyzji w tej walce wydaje się być optymistyczne. Kureq czy jesteś pewien, że kondycyjnie Chris dotrwa do końca 5 rundy, dodatkowo nie nadziewając się na uderzenia Lyoto, który czując braki paliwa u mistrza będą celniej i mocniej sięgały szczęki?

  1. W skrócie: Lyoto nie wygra przed czasem, bo go Weidman zdominuje i będzie to szalenie wyrównana walka, a nie uważam, aby Brazylijczyk był arcymistrzem pojedynczych akcji, choć to oczywiście jest możliwe.

   W drugą stronę nokautu też nie przewiduję dzięki doskonałym walorom defensywnym Machidy zarówno w stójce jak i w parterze.

   Kwestie kondycyjne są ryzykowne, ale Weidman jest cholernie inteligentny i zdaje sobie sprawę, że nie może się spompować, więc liczę, że zawalczy mądrze.

   Jasne, że jest dużo „ryzyk” ale przy tak wysokim kursie to biorę.

   1. Zgadzam się, że ryzykowny typ. Jakby Chris wygrał z Andersonem po 5 rundach boju, to można by zaryzykować stwierdzenie, że dobrze stoi z kondycją. Jednak po 3 rundach w dwóch walkach tego orzec nie można. Wcześniejsze walki ciężko pod tym względem oceniać, bo odbyły się dawno temu. Czas pokaże.
    Powodzenia w tej edycji, obyś się odbił.

   2. Nie do końca rozumiem. „Lyoto nie wygra przed czasem, bo go Weidman zdominuj I będzie to szalenie wyrównana walka (…)”??? Jak go zdominuje to NIE będzie to wyrównana walka.

    Brazylijczyk jak mało kto JEST arcymistrzem pojedynczych akcji. Pojedyncza akcja w tym wypadku = 1-2 uderzeniowa kontra. Chyba, że inaczej postrzegamy sformułowanie „pojedyncza akcja”.

 5. Chyba wracam do NORMALNEJ formy. ;-)

  Ostatnio miałem typy na galę w postaci Swansona, Marquardta i Gesteluma. Na tę galę widzieliście. A na dzisiejszą za pewniaków uważałem Edgara i Martinsa.

  Mam nadzieję, że zacznie się droga do odrabiania strat. ;)

Dodaj komentarz

Back to top button