UFC

Bonusy po szalonej gali UFC Fight Night 116 rozdane

Organizacja UFC ogłosiła nazwiska zawodników, którzy wzbogacili się o $50 tys. w ramach bonusów po gali UFC Fight Night 116 w Pittsburghu.

Honory Walki Wieczoru przyznano nieprawdopodobnej konfrontacji Gregora Gillespiego z Jasonem Gonzalezem, która ostatecznie zakończyła się triumfem tego pierwszego przez poddanie w drugiej rundzie. Dla Gillspiego jest to drugi bonus w trzecim występie w oktagonie. Dla Gonzaleza – pierwszy, także w trzecim pojedynku dla UFC.
Bonusy za Występ Wieczoru przypadły natomiast w udziale Uriahowi Hallowi i Mike’owi Perry’emu. Ten pierwszy powrócił z bardzo dalekiej podróży w walce z Krzysztofem Jotką – po okrutnym laniu, jakie otrzymał w pierwszej rundzie, w drugiej znokautował Polaka. Perry natomiast nie dał żadnych szans Alexowi Reyesowi, ubijając go w pierwszej rundzie efektownym kolanem na głowę.

Dla obu zawodników – Jamajczyka i Amerykanina – jest to drugi bonus w karierze, z tym że Hall bił się w oktagonie już dwanaście razy, podczas gdy Perry stoczył dla UFC pięć walk.

*****

UFC Fight Night 116 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button