UFC

Alexander Gustafsson vs. Antonio Rogerio Nogueira na UFC Fight Night 100

Po pokonaniu Jana Błachowicza Alexander Gustafsson powróci do oktagonu na gali UFC Fight Night 100, stając naprzeciwko Antonio Rogerio Nogueiry.

Pojedynek w kategorii półciężkiej pomiędzy Alexandrem Gustafssonem (17-4) i Antonio Rogerio Nogueirą (22-7) jest planowany na kartę walk gali UFC Fight Night 100, która odbędzie się 19 listopada w Brazylii. Informację podało brazylijskie Globo.

Mauler ostatnio podniósł się po serii porażek z Anthonym Johnsonem i Danielem Cormierem, na gali UFC Fight Night 93 wypunktowując Jana Błachowicza i tym samym odnosząc pierwsze zwycięstwo od marca 2014 roku, gdy ubił Jimiego Manuwę.

W bardzo podobnej sytuacji znajduje się też Minotoro, który również powrócił ostatnio na zwycięskie tory, nokautując na majowej gali UFC 198 Patricka Cumminsa i tym samym przerywając serię dwóch porażek – z Anthonym Johnsonem i Mauricio Ruą. Była to jego pierwsza wygrana w oktagonie od lutego 2013, gdy wypunktował Rashada Evansa.

Pojedynek zapowiada się na batalię stójkową, choć szczególnie Szwed może spróbować przenieść go do parteru – ma bowiem niedoceniane ofensywne zapasy. Brazylijczyk to całkiem sprawny bokser, ale mobilnosć, szybkość, młodość i przewaga warunków fizycznych Gustafssona każą widzieć go w roli wyraźnego faworyta tego starcia.

Predykcja kursów bukmacherskich:

Alexander Gustafsson – 1.30
Antonio Rogerio Nogueira – 3.20

Rozpiska UFC Fight Night 100

205 lbs: Alexander Gustafsson (17-4) vs. Antonio Rogerio Nogueira (22-7)
135 lbs: Justin Scoggins (11-2) vs. Pedro Munhoz (12-2)

Powiązane artykuły

Back to top button