Powstaje film o historii Kimbo Slice’a


Na ekrany kin trafi film o kultowym w wielu kręgach street-fighterze i zawodniku MMA Kevinie Fergusonie, lepiej znanym jako Kimbo Slice.

Historia Kimbo Slice’a trafi na duży ekran, a produkcją filmu poświęconego kultowemu fighterowi zajmą się Steve Lee Jones oraz bracia Andy i Michael Weiss. O pracach nad filmem poinformował portal Deadline.com.
Urodzony na Bahamach Kevin Ferguson – bo tak nazywał się Kimbo Slice – zyskał ogromną popularność dzięki publikowanym na You Tube nagraniom z walk ulicznych.

Wzrastająca rozpoznawalność zaprowadziła go do zawodowego MMA, gdzie stoczył osiem walk, obronną ręką wychodząc z pięciu z nich. Po raz ostatni był widziany w akcji w lutym zeszłego roku, podczas gali Bellator 149 ubijając DADĘ 500. Do klatki miał powrócić pięć miesięcy później, mierząc się w rewanżu z Jamesem Thompsonem, ale w czerwcu zmarł z powodu krwiaka na wątrobie oraz niewydolności serca.

Ci, którzy znali Kimbo tylko z szalonych bójek, widzieli w nim prawdziwą bestię, ale ci blisko niego doświadczyli jego wielkiego serca oraz widzieli, że swoje pięści wykorzystywał, aby wydobyć swoją rodzinę z biedy. Był wiernym przyjacielem i oddanym ojcem.

– powiedział reżyser Simon Brand, który pracuje nad filmem.

Historia Kimbo wykracza daleko poza ring. To historia siły internetu, granic, jakie człowiek może przekroczyć w desperacji. To wreszcie historia sukcesu, który osiągnął ze swoim wieloletnim przyjacielem i menadżerem a także magnatem przemysłu dla dorosłych Michaelem Imberem, pomimo iż obaj pochodzili ze slumsów Miami.

Póki co nie wiadomo, kiedy film trafi do kin.

*****

Wściekły Mark Hunt reaguje na usunięcie z walki z Marcinem Tyburą: „Ty łysy chu*u…”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!  


 1. Znowu błąd przy legendarnym DADA 5000...

 2. 


 3. Znowu błąd przy legendarnym DADA 5000...

   

  :lol:


 4. 


 5. Kimbo był dobrym twardzielem,lał co prawda gości zalanych fatem nie w treningu ale i tak że wychodził na uliczne fajty na gołe ręce,trzeba mieć jaja do tego. Szkoda że chłopina się wysypał w "młodym" wieku,nie chce rzucać oskarżeń ale chyba zajechał się przez koks,niewydolność serca,wątroba....