Najbliższa gala UFC niedostępna w polskiej telewizji


Nadal nie wiadomo co prawda, czy UFC znajdzie partnera telewizyjnego w Polsce po rozstaniu z Extreme Sports Channel – ale wiadomo już, że najbliższej gali Amerykanów nie obejrzymy w telewizji.

Właściciel menadżerskiej grupy MMA Cartel Paweł Kowalik poinformował, że najbliższą galę UFC – czyli zaplanowaną na noc z niedzieli na poniedziałek galę UFC Fight Night 124 z Jeremym Stephensem i Doo Ho Choiem w rolach głównych – będzie można w Polsce obejrzeć wyłącznie w aplikacji UFC Fight Pass.

Gala UFC FN: Stephens vs Choi do obejrzenia w całości jedynie na UFC Fight Pass. Główna karta nie będzie blokowana i zostanie tak aż do podpisania umowy z nowym partnerem telewizyjnym.
Oznacza to, że jeśli UFC rozmawia z polskimi stacjami, nie sfinalizuje tych rozmów przed najbliższym wydarzeniem.

Jeśli ostatecznie Amerykanie nie znajdą partnera telewizyjnego w Polsce, wówczas najprawdopodobniej całe gale z cyklu Fight Night oraz UFC on FOX, a także karty wstępne numerowanych gal będzie można oglądać za pośrednictwem UFC Fight Pass. Za karty główne numerowanych gal trzeba będzie zapłacić.

Z kolei jeśli UFC dojdzie do porozumienia z jakąś polską stacją, wówczas będą w niej transmitowane karty główne wszystkich gal amerykańskiego giganta.

*****

Roberto Soldic w pierwszej obronie pasa nie będzie walczył z Borysem Mańkowskim


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.


Dodaj komentarz na forum lub w polu poniżej (będzie również widoczny na forum)!


Nie jesteś zalogowany / zarejestrowanyNie możesz pisać komentarzyWskazówka: Zaloguj się lub zarejestruj, by móc komentować i uzyskać wiele dodatkowych funkcjonalności!