Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Zdecydowany faworyt! Ujawniono kursy bukmacherskie na walkę Lewis vs. Gane

Bukmacherzy opublikowali kursy na starcie o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej pomiędzy Derrickiem Lewisem i Cirylem Gane.

Na stronie naszego partnera FORTUNY Online są dostępne kursy bukmacherskie na walkę wieczoru zaplanowanej na 7 sierpnia gali UFC 265 pomiędzy Derrickiem Lewisem i Cirylem Gane, na szali której znajdzie się tymczasowy tytuł mistrzowski kategorii ciężkiej.
Starcie to zostało niespodziewanie ogłoszone po fiasku zestawienia rewanżu pomiędzy aktualnym mistrzem Francisem Ngannou z Czarną Bestią. Kameruńczyk, który zasiada na tronie od marca – znokautował wówczas w rewanżu Stipego Miocicia – celował w powrót do oktagonu we wrześniu, ale matchmakerzy UFC nie zdecydowali się na niego poczekać, zestawiając Amerykaninowi walkę o tymczasowy pas z rozpędzonym serią sześciu zwycięstw w oktagonie Cirylem Gane.
Wątpliwości co do amerykańsko-francuskiej konfrontacji nie mają bukmacherzy, który widzą Gane w roli zdecydowanego faworyta.

Kursy bukmacherskie na Lewis vs. Gane

Zwycięstwo Derricka Lewisa2.95
Zwycięstwo Ciryla Gane1.35.

Zapowiedź walki, jej wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę przedstawiliśmy tutaj.

Kursy otwarcia prognozowaliśmy na Lewis – 2.55, Gane – 1.45.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN.

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button