„Zawsze będę uginał głowę przed takim talentem” – Maciej Kawulski z wielkim uznaniem o Mateuszu Gamrocie

Współdowodzący KSW Maciej Kawulski podsumował karierę Mateusza Gamrota po sobotniej gali KSW 54.

Sobotnim zwycięstwem jednogłośną decyzją z Marianem Ziółkowskim w walce wieczoru gali KSW 54 Mateusz Gamrot – mistrz wag lekkiej i piórkowej – wypełnił kontrakt z KSW.

Czy Gamer ruszy za ocean, czy może da się skusić nowym kontraktem z KSW? Póki co nie wiadomo. Kudowianin pozostawia wszystkie opcje otwarte i czeka na propozycje ze wszystkich zainteresowanych jego usługami organizacji.

Głos w temacie przyszłości sportowej niepokonanego zawodnika zabrali po gali właściciele polskiego giganta, Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. Potwierdzili, że powalczą o dalsze usługi Gamera, choć Lewandowski zaznaczył, że jeśli drogi KSW i Gamrota ostatecznie jednak się rozejdą, szat rozdzierał nie będzie. „Na Mateuszu KSW się nie kończy” – zaznaczył, być może już w duchu negocjacji.
Natomiast Maciej Kawulski podszedł do tematu inaczej – opublikował w mediach społecznościowych pełen peanów pochwalnych wpis poświęcony Mateuszowi Gamrotowi, dziękując mu za dotychczasową współpracę.

Dziękuje Mateusz za wszystko. Zasłużyłeś każdym ciosem, obaleniem, kopnięciem aby inni nazywali cię legendą. Byłeś,…

Opublikowany przez Maciej Kawulski Niedziela, 30 sierpnia 2020

(pisownia oryginalna)

Dziękuje Mateusz za wszystko. Zasłużyłeś każdym ciosem, obaleniem, kopnięciem aby inni nazywali cię legendą. Byłeś, jesteś i zawsze będziesz tą energią, która nie tylko wygrywa dla samego siebie ale też motywuje innych do tego aby nigdy się nie poddawać. Obserwowanie i, choć troszkę, tworzenie twojej osobowości ringowej to był zaszczyt. Jestem i zawsze będę twoim fanem. Nawet jeśli kiedyś, ty walcząc o lepsze jutro a ja o swój biznes, nie byliśmy jednomyślni pamiętaj, że zawsze będę uginał głowę przed takim talentem i charyzmą jaką ty prezentowałeś przez ostatnie lata w naszej organizacji. Można odejść z tarczą lub na tarczy, z pasem lub bez a nawet godnie i mniej godnie …. ale tylko nieliczni mają prawo i przywilej odejść nie tracąc niczego 👊 Gratuluje 🙌 nigdy się nie zmieniaj 🤟
Kiedy poznamy decyzję dotyczącą dalszej kariery Mateusza Gamrota? Nie wiadomo. Kudowianin zaznaczył, że chce teraz odpocząć od MMA, poświęcić czas rodzinie. Właściciele KSW również zapowiedzieli, że skontaktują się z nim za około dwa tygodnie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Na Mateuszu KSW się nie kończy” – Lewandowski i Kawulski po KSW 54 o przyszłości Gamrota

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. czungumangu

    31 sierpnia 2020 at 16:03

    A dla mnie Gamer to nie tyle talent, co przede wszystkim tytaniczna praca + inteligencja oktagonowa. Przypadek trochę podobny do Roberta Lewandowskiego. Życzę Gamerowi by i on do takiej półki w swojej dyscyplinie doszedł.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply