Zagłębiowski Horror Show 2 – zapowiedź niedzielnej gali w Sosnowcu

27 stycznia MMA ponownie zagości w Sosnowcu, a to za sprawą gali Zagłębiowski Horror Show 2.

Główna postać sosnowieckiej organizacji, Adrian Błeszyński (6-2), rok 2019 zacznie od walki z doświadczonym Brazylijczykiem Claudio Rochą (10-9, 1NC). Bez wątpienia będzie to największe wyzwanie w dotychczasowej karierze zawodnika Sportowego Zagłębia. Błeszyński do tego pojedynku przygotowywał się w Tajlandii, gdzie przez miesiąc szlifował formę między innymi z Borysem Mańkowskim i Mateuszem Gamrotem.

Bardzo aktywny na przestrzeni ostatnich miesięcy Rocha odniósł pięć kolejnych zwycięstw przed czasem. Jak na posiadacza czarnego pasa BJJ przystało, jego najmocniejszą stroną jest walka w parterze, chociaż ma on też na swoim koncie kilka efektownych nokautów.

Przygotowujący się pod okiem Grzegorza Szulakowskiego Adrian Dudek (1-0), który szybko rozprawił się ze swoim rywalem podczas pierwszej edycji ZHS, tym razem skrzyżuje rękawice z Mariusem Bagdonasem (6-7). W swojej ostatniej walce dwa miesiące temu Litwin okazał się lepszy od Emila Różewskiego, poddając go w drugiej rundzie duszeniem zza pleców.

W kolejnych walkach do klatki wejdą Wawrzyniec Bartnik (2-1) i debiutujący Adrian Grzelak (0-0), oraz Rajmundas Krilavicius (2-3) i Sebastian Jędryczka (0-0).
Ponadto kibice zgromadzeni w sosnowieckiej hali obejrzą dwa pojedynki w formule K-1: Artur Kula vs. Mateusz Urbanowicz i Łukasz głośny vs. Deivydas Kaklauskas.

84 kg: Adrian Błeszyński (6-2) vs. Claudio Rocha (10-9, 1NC)
84 kg: Adrian Dudek (1-0) vs. Marius Bagdonas (6-7)
84 kg: Wawrzyniec Bartnik (2-1-0) vs. Adrian Grzelak (0-0)
77 kg: Sebastian Jędryczka (0-0) vs. Raimundas Krilavicius (2-3)

*****

Maskarada Cejudo, gorycz TJ-a, rodeo Kowboja i charakter Hardy’ego – pięć wniosków po UFC w Brooklynie

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Maciek

    27 stycznia 2019 at 07:29

    Fajnie, że galę będzie można obejrzeć na stronie http://zaglebiowski-horror-show.pl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply