UFC

Wyniki UFC Wichita: Niko Price po wojnie spektakularnie ubija Tima Meansa – VIDEO

Niko Price powrócił z dalekiej podróży, kapitalnie nokautując Tima Means podczas gali UFC on ESPN+ 4.

Przetrwawszy trudne chwile, Nico Price (13-2) ciężko znokautował Tima Meansa (28-11-1) podczas gali UFC on ESPN+ 4 w Wichicie.
Means rozpoczął agresywniej, trafiając kilkoma prostymi, ale Price zdzielił go kopnięciami, potem odpowiadając kanonadą uderzeń. Means cofnął się w popłochu, uniósł gardę, ale sporo uderzeń weszło. Tim uratował się jednak obaleniem. Price wił się z pleców jak zły, ale inkasował sporo uderzeń z góry. W połowie rundy wrócił jednak na nogi. Tam obaj odrobinę zwolnili, nie wdając się już w tak ostre wymiany. Means szukał prostych, Price kopnięć. Ten pierwszy trafiał częściej, ale Price nigdzie się nie wybierał. Prześliczny łokieć w wykonaniu Meansa. Ponawia kolejnymi bitymi z luzu prostymi. Gnębi też rywala liśćmi! Kapitalne kontry w wykonaniu Meansa, Price naruszony! Cofa się! Próbuje odpowiadać, ale Means dosięga go kolejnymi soczystymi krosami w kontrze! Szuka skończenia, wpada w półdystans i… Inkasuje potężną bombę prawym sierpem! Z łoskotem pada na deski, jeszcze makabrycznie wykręcając kostkę! Młoty z góry! Koniec!

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1104574487658483723

Niko Price powraca w ten sposób na zwycięskie tory po nokaucie z rąk Abdula Razaka Alhassana, którego zresztą zaprosił do rewanżu. Dla Hybrida jest to trzecie zwycięstwo w ostatnich czterech występach. Wszystkie w oktagonie odnosił przed czasem.

*****

UFC Wichita: Lewis vs. JDS – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button