Wyniki UFC Londyn: Jorge Masvidal ciężko nokautuje Darrena Tilla – VIDEO

Zaprawiony w bojach Jorge Masvidal uciszył brytyjskich fanów w Londynie, pokonujac faworyzowanego Darrena Tilla.

W walce wieczoru – rewelacyjnej! – gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie świetnie dysponowany Jorge Masvidal (33-13) ciężko znokautował Darrena Tilla (17-2-1).
Masvidal rozpoczął walkę piekielnie agresywnie, od razu dobiegając do Tilla z ostrym kopnięciem na kolano – ale trafił w krocze Brytyjczyka i walkę na chwilę przerwano. Już pierwszym krosem po wznowieniu Till posłał rywala na deski!

Amerykanin szybko doszedł do siebie, od razu krzycząc coś do Brytyjczyka. Ten ruszył z dobitką, ale Masvidal utorował sobie drogę z powrotem na nogi. Tam natomiast z uśmiechem na ustach ruszył na młokosa. Kilka dobrych ciosów doszło szczęki Goryla – podobnie z kopnięciami. Jedno z ich Till przechwycił, przewracając rywala, ale tylko na chwilę. Gamebred szybko wrócił na nogi, tam koncentrując się na okopywaniu Tilla. Brytyjczyk czaił się natomiast na firmowego krosa z lewicy. Amerykanin poszukał obalenia, potem rozpuszczając ręce. Srogie 1-2 Tilla weszło czysto. Masvidal na siatce. Brytyjczyk czai się na kolejne ciosy i łokcie, ale z czasem Jorge wydostaje się z niebezpiecznego położenia. W stójce natomiast Amerykanin łapie wiatr w żagle – trafia czysto dwoma kombinacjami! Liverpoolczyk rozkłada jednak tylko prowokacyjnie ręce, zachęcając Amerykanina do kolejnych uderzeń. Masvidal traktuje go soczystym kopnięciem na korpus, ale Till odpowiada jabem. Końcówka należy już do Brytyjczyka, który ustawia sobie oponenta na ogrodzeniu, tam rozpuszczając ręce. Kilka ciosów weszło czysto, ale Masvidal pozostał na nogach – i oczywiście się uśmiechnął.

Od początku drugiej rundy Till starał się ustawić rywala na siatce ciosami – i trafił, ale Masvidal odpowiedział własnymi uderzeniami, zyskując przestrzeń poprzez zmuszenie Brytyjczyka do cofnięcia się. Przypadkowe palce w oko w wykonaniu młodziana – walkę na chwilę przerwana. Po wznowieniu Jorge rusza do obalenia – i kładzie rywala na plecach, ale tylko na chwilę. Z czasem Till wydostaje się też z klinczu. Na środku Amerykanin trafia ładna kombinacją. Till odpowiada prostym. Jorge odpala kopnięcia na nogi i korpus. Goryl cały czas wywiera jednak presję, starając się przygotować sobie oponenta pod krosa. Kapitalne kontry Masvidala – trzy ciosy wchodzą czysto. Brytyjczyk cofa się. Amerykanin nagle doskakuje z kapitalnym lewym sierpem po przekroku przygotowanym prawym prostym dla zmyłki! Trafia czysto! Głowa Brytyjczyka odskakuje! W drodze na dół Masvidal traktuje nieprzytomnego już rywala kolejnym lewym! Wielkie cielsko Tilla z łoskotem ląduje na deskach, głowa odbija się od nich jak piłka! Sędzia rzuca się młodzianowi na ratunek, ale Masvidal domyka sprawę bombą z góry!

Po wszystkim odnoszący pierwsze zwycięstwo od ponad dwóch lat i przerywający czarną serię dwóch porażek Jorge Masvidal nie szczędził uprzejmości Darrenowi Tillowi, wróżąc mu wielką karierę. Zapowiedział też, że interesuje go teraz walka o pas mistrzowski, a internetowych krzykaczy ma w głębokim poważaniu.

*****

UFC Londyn: Till vs. Masvidal – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. abc

  17 marca 2019 at 00:13

  trochę smutne, że nawet schodząc do szatni ciągle mówił do kibiców, że potrzebuje tych pieniędzy dla dzieci na szkołę

  • abc

   17 marca 2019 at 00:15

   aha, i potrafię sobie zwizualizować, jak wyglądało z ochroniarzami, którzy chcieli ich zmusić do zapłacenia rachunku ;-)

 2. Masvidal

  17 marca 2019 at 00:30

  Gdy nie jesteś gościem sprzedającym ppv to zawodnicy mało zarabiają. Takie 100 tysięcy po podatkach, opłatach menadżera, trenerów, sparingpartnerów i lekarzy to na czysto pewnie ledwo połowa wyjdzie. Sam koledż tyle kosztuje.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply