UFC

Wyniki UFC FN: Tony Gravely znokautował Anthony’ego Birchaka (VIDEO)

Tony Gravely ustrzelił Anthony’ego Birchaka na otwarcie gali UFC Fight Night w Las Vegas.

W starciu otwierającym galę UFC Fight Night w Las Vegas Tony Gravely (21-6) – największy bukmacherski faworyt wieczoru – dopełnił formalności, nokautując w drugiej rundzie Anthony’ego Birchaka (16-8).

Po serii wymian na otwarcie walki odrobinę naruszony Birchak zainicjował zapasy – ale sam został efektownie obalony. Z czasem wrócił na nogi, ale na rozerwanie klinczu zainkasował serię uderzeń, po których wylądował na deskach.

Gravely ruszył z furią, aby skończyć rywala, ale Birchak nie tylko przetrwał, ale też odwrócił w kotle pozycje. Gdy natomiast Gravely próbował się wykaraskać, Birchak zaatakował gilotyną. Duszenie wydawało się przez chwilę bardzo ciacno, ale Gravely przetrwał i ustabilizował pozycję na górze, bombardując zmęczonego rywala. Birchak przetrwał i z czasem wrócił na nogi, ale tam w ostatnich sekundach zainkasował soczysty sierp.

Gravely szybko poszukał zapasów na otwarcie drugiej rundy. Przewrócił Birchak, ale ten z czasem utorował sobie drogę z powrotem na nogi. Po rozerwaniu klinczu Birchak poszukał kopnięcia, ale został ścięty szybkim lewym sierpem. Gravely rzucił się za rywalem z dobitką, a sędzia przerwał zawody.

Dla Tony’ego Gravely’ego jest to druga wygrana z rzędu. Jego bilans w UFC wynosi 2-1.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button