UFC

Wyniki UFC Denver: Donald Cerrone poddał Mike’a Perry’ego – video

Najstarszy uczestnik gali UFC Fight Night 139 Donald Cerrone w rodzinnym Denver nie dał szans Mike’owi Perry’emu, zwyciężając przez poddanie w pierwszej rundzie.

W co-main evencie gali UFC Fight Night 139 w Denver zaprawiony w bojach stary lis Donald Cerrone (34-11) poddał charakternego bitnika Mike’a Perry’ego (12-4) w pierwszej rundzie walki.
Cerrone przepuścił pierwszy ostry atak Perry’ego i walka trafiła do klinczu na środku oktagonu. Tam obaj wymienili się kilkoma kolanami na korpus, zanim akcja przeniosła się ponownie na środek oktagonu. Platynowy wywierał delikatną presję, ale nie atakował ostro. Kowboj opędzał się od niego pojedynczymi kopnięciami. Kolejna szarża Mike’a, ale został wymanewrowany. Cerrone szuka obalenia, ale bez powodzenia. W stójce obaj uważni. Cerrone trafił lowkingiem i lewym prostym, następnie szukając obalenia – został jednak nie tylko powstrzymany, ale też przewrócony przez Perry’ego, który trafił do pozycji bocznej. Kowboj kapitalnie go jednak przetoczył i sam znalazł się na górze w pozycji bocznej. Próbującemu wstawać Perry’emu zaszedł następnie za plecy, ale Platynowy zdołał go z siebie zrzucić. Znalazł się w gardzie Donalda, który przytrzymał jego rękę, nie pozwalając mu uciec. Weterana zarzucił nogi, szukając trójkąta, ale Perry uwolnił się. Tylko jednak na chwilę, bo Cerrone cały czas trzymał go w gardzie, nie pozwalając nigdzie uciec. Wybrał rękę rywala i zaatakował balachą! Platynowy wstał z uwieszonym na sobie Kowbojem, spróbował go rozbić, potem obejść – ale nie był w stanie i w końcu odklepał!


https://twitter.com/Hamderlei/status/1061492521505820673
https://twitter.com/MMA_Relevant/status/1061490933974220801

W ten sposób 35-letni zawodnik odnosi rekordowe 21. zwycięstwo pod sztandarem UFC, zostawiając za swoimi plecami Georgesa Saint-Pierre’a i Michaela Bispinga, którzy wychodzili z oktagonu zwycięsko 20 razy.

W wywiadzie po walce Kowboj zapowiedział powrót do kategorii lekkiej, nie ukrywając, że mierzy w pas mistrzowski.

*****

UFC Denver: Jung vs. Rodriguez – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Back to top button