Wyniki UFC 248: Beneil Dariush brutalnie ustrzelił Drakkara Klose po jatce – VIDEO

Beneil Dariush po szalonej chwilami walce brutalnie znokautował Drakkara Klose podczas gali UFC 248 w Las Vegas.

W starciu poprzedzającym pojedynki mistrzowskie Beneil Dariush (18-4-1) po szalonym widowisku znokautował w drugiej rundzie Drakkara Klose (11-2-1) w ramach gali UFC 248 w Las Vegas.

Dariush rozpoczyna od ładnego krosa i kopnięcia na korpus. Klose odpowiada sierpem, ale inkasuje kontrę. Ostre wymiany! Klose inkasuje kolejną lewicę. Dariush szuka obalenia przy ogrodzeniu. Mocuje się wściekle z Klose, ten przytrzymuje się kilka razy siatki. Dariush zachodzi mu jednak za plecy przy ogrodzeniu, zapina trójkąt na brzuchu. Klose stoi przy siatce, broni się przed duszeniem.

Dariush haruje, aby przełożyć rękę pod brodą rywala. Próbuje zmiękczyć go uderzeniami, ale Klose odpowiada łokciami na uda. Dobrze wyklucza ręce Beneila, ale nie jest w stanie się uwolnić. Półtorej minuty do końca. Dariush przełożył rękę pod szyją Klose! Ciągnął jak zły! Klose jednak przetrwał, kilka razy zrywając niemal zapięty uchwyt.Srogi lowking na otwarcie drugiej rundy w wykonaniu Klose. Dariush odpowiada dwoma. Kolejny lowking Klose. Prawy sierp wchodzi czysto na szczękę Dariusha! Klose rusza z kanonadą! Dariush na miękkich nogach, ale odpowiada! Trafia! Klose naruszony! Kolejna ostra wymiana! Obaj trafiają! Jatka! Potężny lewy Dariusha! Błędnik Klose szaleje! Beneil naciera, spycha rywala na siatkę! Klose próbuje odpowiadać, ale Dariush czuje krew, trafia potężnym lewym sierpem! Klose pada na deski, ledwie żyw! Koniec!

Dla Beneila Dariusha jest to czwarta wiktoria z rzędu. Seria trzech kolejnych zwycięstw Drakkara Klose dobiegła końca – doznał on też pierwszej w karierze porażki przez nokaut.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC 248: Adesanya vs. Romero – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Konewa

    8 marca 2020 at 07:45

    Fajna walka! Dobre KO.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply