Wyniki UFC 220: Islam Makhachev ciężko nokautuje Gleisona Tibau – video

Piekielnie utalentowany klubowy kolega Khabiba Nurmagomedova, Islam Makhachev efektownie znokautował Gleisona Tibau na otwarcie gali UFC 220 w Bostonie.

Islam Makhachev (15-1) w otwierającym galę UFC 220 w Bostonie pojedynku w niespełna minutę znokautował powracającego do akcji po ponad 2-letniej przerwie zaprawionego w bojach Gleisona Tibau (32-13).
Obaj odwrotnie ustawieni zawodnicy rozpoczęli spokojnie, próbując kąsać się kopnięciami. W 57 sekundzie walki mobileniejszy i szybszy Dagestańczyk zaskoczył jednak Brazylijczyka potężnym lewym, posyłając go na deski. Dobitka była formalnością!

Dla 26-latka jest to trzecie z rzędu zwycięstwo i czwarte w dotychczasowych pięciu występach w UFC. Po walce zaapelował do organizatorów o rywala z czołowej piętnastki – a konkretnie Kevina Lee.

Poniżej reakcja Khabiba Nurmagomedova na zwycięstwo kompana.

*****

UFC 220 – Miocic vs. Ngannou – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply