UFC

Wyniki oglądalności UFC 244 na Polsat Sport Extra – Masvidal i Diaz znacznie popularniejsi niż Jędrzejczyk

Do przestrzeni medialnej trafiły wyniki oglądalności sobotniej gali UFC 244 na kanale Polsat Sport Extra.

Karta wstępna nafaszerowanej kapitalnymi pojedynkami gali UFC 244 wykręciła najwyższą oglądalność na kanale ESPN 2 od czasu rozpoczęcia współpracy Dany White’a i spółki z medialnym gigantem.

Zobacz także: Conor McGregor reaguje na zwycięstwo Jorge Masvidala z Natem Diazem

Jak donosi MMAFighting.com, średnio kartę wstępną na ESPN 2 oglądało 910 tys. widzów. W szczytowym momencie – w trakcie wyróżnionej walki karty wstępnej pomiędzy Coreyem Andersonem i Johnnym Walkerem – przed telewizorami zasiadło 1,12 miliona widzów.

Karta wstępna nie była transmitowana w Polsce, ale pojawiły się dane na temat oglądalności karty głównej, którą od godziny 3:00 w nocy z soboty na niedzielę pokazywano na kanale Polsat Sport Extra. Uświetnioną starciem Jorge Masvidala z Natem Diazem kartę główna oglądało średnio 10 tys. widzów.

To znacznie lepszy wynik niż ten, jaki zanotowała październikowa gala UFC w Tampie z Joanną Jędrzejczyk i Michelle Waterson w rolach głównych.

Karta główna tamtej gali, transmitowana wówczas od godziny 2:00 w nocy na Polsat Sport, zgromadziła przed telewizorami średnio 3,3 tys. widzów. Z kolei średnia oglądalność w godzinach 4:00–5:00 – starcie Jędrzejczyk vs. Waterson rozpoczęło się o 4:45 – wyniosła natomiast 1,7 tys.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Porachunki gangsterskie w Nowym Jorku (nie)rozstrzygnięte

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

  1. I’m not surprised motherfu… 😉
    Naprawdę ciekawa gala, wiele fajnych walk i elektryzujący main event. A Asia , cóż… z całym szacunkiem do niej , nie budzi już takiej ekscytacji jak lata temu gdy dopiero wspinała się na szczyt, zdobywała mistrzostwo, broniła pasa. Może jeszcze ta ekscytacja wróci , ale na razie na słabej gali , w walce z mniejszą Waterson dobrych wyników nie wykręci .

Dodaj komentarz

Back to top button