KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 51: Daniel Torres wypunktował Filipa Pejica

Pomimo wzięcia walki w zastępstwie Daniel Torres pewnie pokonał na punkty Filipa Pejicia podczas chorwackiej gali KSW 51.

Daniel Torres (10-4) bez większych problemów wypunktował faworyzowanego Filipa Pejicia (14-3-2) podczas gali KSW 51 w Zagrzebiu.

Torres wygrał pierwszą rundę, prezentując się lepiej w każdym elemencie walki. W stójce smagał rywala srogimi lowkingami na wysokości łydki, dokładając też ciosy na głowę i korpus. Brazylijczyk zanotował też obalenie, z góry częstując Chorwata kilkoma dobrymi uderzeniami.

W drugiej odsłonie obaj zawodnicy mieli swoje momenty, ale w stójce to nadal Brazylijczyk prezentował się lepiej, będąc też w stanie położyć Chorwata na plecach. W pewnej chwili Pejic zdzielił go nawet zabronionym kopnięciem z pleców w głowę, ale sędzia zachował się jak amator, przerywając na chwilę walkę i wznawiając ją na nogach – bez żadnych konsekwencji dla Chorwata.

W trzeciej odsłonie Pejic podkręcił tempo, notując nawet pewne sukcesy w ostrych wymianach, ale Torres cały czas pozostawał w grze, ani przez moment nie będąc poważnie zagrożonym. Odpowiadał ciosami, kopnięciami, także obrotowymi i niskimi. Jedną z obrotówek na korpus posłał nawet oponenta na deski.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

Sędziowie nie mieli wątpliwości, wskazując jednogłośnie na Daniela Torresa.

*****

KSW 51: Pudzianowki vs. Jun – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button