KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 51: Cezary Kęsik zdominował i poddał Aleksandara Ilicia

Cezary Kęsik podtrzymał nieskazitelny bilans, dominując i w drugiej rundzie poddając Aleksandara Ilicia w Zagrzebiu.

Cezary Kęsik (10-0) nie dał żadnych szans Aleksandarowi Iliciowi (12-3), poddając Serba podczas gali KSW 51 w Zagrzebiu.

Obaj zawodnicy rozpoczęli od kopnięć. Kęsik głównie lowkingów na wysokości łydki – Ilic na wszystkich poziomach. Polak poszukał obalenia, chwytając Serba. Ten jednak dobrze się bronił, odpowiadając jeszcze kolanami. Kęsik dopiął jednak swego, układając rywala na plecach. Ilic aktywny z pleców, utrudnia naszemu zawodnikowi rozpuszczenie rąk czy nawet ustabilizowanie pozycji – próbuje też atakować z pleców ciosami i kopnięciami. Kilka uderzeń Cezarego dochodzi jednak celu. Kęsik w pewnej chwili zachodzi oponentowi za plecy, ale w końcówce Serb wraca na nogi, powstrzymując kolejne próby zapaśnicze Polaka.

Początek drugiej rundy dla Ilicia, który skarcił Kęsika serią okrężnych kopnięć na korpus. Kolejną taką próbę Polak zamienił jednak na obalenie. Dobre uderzenia z góry. Kęsik znacznie skuteczniejszy z dominującej pozycji niż w pierwszej rundzie. Serb z czasem wraca jednak na nogi, ale jest już wyraźnie zmęczony. Kęsik naciera, wpada w rywala z ciosami i z łatwością kładzie go na plecach ponownie. Świetne łokcie w wykonaniu polskiego zawodnika. Dosiad! Serb oddaje plecy! Polak dusi! Koniec!
Cezary Kęsik odnosi tym samym drugie z rzędu zwycięstwo w klatce KSW, włączając się do gry o najwyższe cele w kategorii średniej.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

KSW 51: Pudzianowki vs. Jun – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button