Wyniki Babilon MMA 7: Kamil Oniszczuk pokonał Cadenę Martinsa

Kamil Oniszczuk nadal niepokonany – reprezentant poznańskiego Ankosu MMA pokonał Guilherme Cadenę Martinsa podczas gali Babilon MMA 7.

Utalentowany Kamil Oniszczuk (7-0) obronił nieskazitelny rekord podczas gali Babilon MMA 7 w Żyrardowie, gdzie pokonał Guilherme Cadenę Martinsa (25-16), który z powodu kontuzji nie wyszedł do rundy drugiej.
Brazylijczyk szybko poszukał parteru, a nie będąc w stanie przewrócić Polaka, wciągnął go do gardy. Z pleców bardzo aktywnie atakował uderzeniami, podczas gdy Oniszczuk kleił się i starał się wykluczać ręce Martinsa. Po niespełna dwóch minutach Kamil utorował sobie drogę do półgardy, ale Martins szybko odzyskał gardę. Polak nadal kleił się i ciasno kontrolował rywala, ale coraz częściej rozpuszczał krótkie młoty z góry. Brazylijczyk nie miał koncepcji na to, jak spróbować jakiegoś poddania – choć cały czas był aktywny z dołu, atakując krótkimi uderzeniami i łokciami. Reprezentant Kraju Kawy do końca rundy wił się jak zły z pleców, ale był stopowany przez polskiego zawodnika, a dodatkowo od czasu do czasu gnębiony uderzeniami.

Do drugiej rundy… Brazylijczyk nie wyszedł. Został na plecach, wykrzywiając twarz w grymasie bólu i chwytając się za lewy bark.

*****

Babilon MMA 7: Kita vs. Głuchowski – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply