KSWPolskie MMA

„Wszyscy we mnie wątpiliście!” – Aleksandar Ilic zabrał głos po nokaucie na Damianie Janikowskim

Aleksandar Ilic w krótkim wpisie w mediach społecznościowych podsumował nieprawdopodobny nokaut na Damianie Janikowskim podczas gali KSW 47.

Największy bukmacherski underdog sobotniej gali KSW 47 – obok Krzysztofa KlaczkaAleksandar Ilic sprawił nie lada niespodziankę, spektakularnie nokautując w Łodzi Damiana Janikowskiego.
Debiutujący pod sztandarem polskiego giganta Serb wyraźnie przegrał dwie pierwsze rundy, nie będąc w stanie znaleźć odpowiedzi na zapasy Polaka, ale na początku trzeciej rozbroił go serią kopnięć, następnie usypiając kończąc zawody prześlicznym brazylijskim.

Zobacz także: jak Aleksandar Ilic znokautował Damiana Janikowskiego?

Po gali Joker nie udzielił jednak żadnych wywiadów – w ramach protestu za brak jakiegokolwiek zainteresowania swoją osobą ze strony mediów przed walką. Opublikował jednak krótki wpis, w którym podsumował triumfalny debiut nad Wisłą.

https://www.instagram.com/p/BvZqiP8AC2R/

🔥🤡🧨🎯
Wszyscy we mnie wątpiliście!
Tylko ja, kilku bliskich przyjaciół, towarzysze, mój trener, mój menadżer i moja rodzina wierzyliśmy, że mogę to zrobić!
#Boom #Poland
KO roku
KSW
Martinie Lewandowski, dziękuję za tę szansę. Ta noc była niesamowita! 🙏🏼

Póki co nie wiadomo nic o dalszych planach 30-letniego Jokera. Nie ulega jednak wątpliwości, że po takim występie anonimowy na nadwiślańskiej scenie MMA już nie będzie.

*****

Śladami Glaube Feitosy – czyli anatomia upadku Damiana Janikowskiego

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button